Radim Fiala: Muslimské děti ve školách v Německu a ve Francii vyhrožují učitelům useknutím hlavy

16.11.2020 17:01

„Tak to je vážně drsné. Učitelce v berlínské základní škole vyhrožoval stětím hlavy jedenáctiletý muslimský žák, který již předtím uvedl, že čin čečenského islamisty, který zabil francouzského učitele, je správný. Podobně se vyjádřili i někteří muslimští žáci na základní škole ve Francii. Na Západě sklízí jedovaté plody své multikulturní politiky, původní obyvatelé se bojí ve vlastní zemi,“ napsal na svém facebooku místopředseda hnutí SPD Radim Fiala.

Radim Fiala: Muslimské děti ve školách v Německu a ve Francii vyhrožují učitelům useknutím hlavy
Foto: Hans Štembera
Popisek: Radim Fiala a Tomio Okamura ve sněmovně
reklama
„Hnutí SPD brání naši vlast, abychom nedopadli jako islamizované a afrikanizované státy západní Evropy. Podle hnutí SPD je nutné zabránit islámské imigraci a nelegální imigranty i muslimy, kteří propagují a praktikují nenávist, deportovat,“ pokračuje dále Fiala. 
 
 
Ten popisuje skutečnost, která se stala na berlínské základní škole Christiana Morgensterna ve čtvrti Spandau. Učitelka vysvětlovala žákům, že rodiče by měli přijít na rodičovskou schůzku. „Řekla, že tyto rozhovory jsou velmi důležité, protože se během nich adresují problémy. Rodiče, kteří nespolupracují a neúčastní se, musí počítat s následky,“ sdělila listu Tagesspiegel ředitelka školy Karina Jehnicheová. O věci informoval iDnes.cz.
 

Anketa

Je nezávislost ČT ohrožena Lipovskou, Xaverem a Matochou?

6%
94%
hlasovalo: 19130 lidí
„Pokud se tak stane, protože moji rodiče nepřišli, pak vám udělám totéž, co udělal (čečenský) mladík učiteli v Paříži,“ reagoval na učitelku jedenáctiletý žák.
 
„Muslimský žák odkazoval na vraždu učitele Samuela Patyho z francouzského předměstí, který žákům přednášel o svobodě slova a ukazoval dětem karikatury proroka Mohameda a jemuž osmnáctiletý muslim čečenského původu uřízl hlavu. Student už dříve obhajoval čin. Po minutě ticha za Patyho prohlásil, že je v pořádku zabití člověka, který se dopustil urážky proroka Mohammeda,“ vysvětluje Fiala. 
 

Anketa

Věříte, že islámské radikály lze převychovat?

1%
99%
hlasovalo: 12323 lidí
Podobný případ se stal také ve Francii, kdy mladí žáci vyhrožovali učiteli, že jej zabijí. „Terorista udělal dobře, že to udělal. I vy zemřete,“ řekly podle listu Le Parisien čtyři děti učiteli ze základní školy Louise Pasteura v Albertville po minutě ticha za Patyho.
 
„Učitel po vyhrůžkách ve své poštovní schránce našel kousek papíru se slovem „Smrt“. Celé to dopadlo tak, že tito žáci budou muset navštěvovat „vzdělávací kurzy“. Bude to mít asi podobný účinek, když vídeňský terorista v Londýně navštěvoval „deradikalizační“ kurz, a pak vraždil…,“ myslí si místopředseda SPD. 
 
Již se objevily články s informacemi, že francouzští učitelé se bojí učit ve třídách s dětmi muslimských imigrantů. 
 
„Obávám se, zda již není v západní Evropě pozdě a zda již míra imigrantů a jejich porodnost nepřekročily stav, kdy už západní Evropu nepůjde zachránit. Musíme bránit naši vlast, abychom nedopadli stejně jako islamizovaná a afrikanizovaná západní Evropa, kde vládne teror a kriminalita imigrantů,“ uzavírá Fiala. 
 
 
 
 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Barbora Richterová

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Ne, Češi, to si rozhodovat nebudete, to rozhodne EU. Svoboda slova? Čas ozvat se je do úterka

17:10 Ne, Češi, to si rozhodovat nebudete, to rozhodne EU. Svoboda slova? Čas ozvat se je do úterka

Evropská unie se hodlá zaměřit na úpravu práva regulujícího svobodu projevu. Bez ohledu na postoje j…