Radní Prahy projednají rozdělení miliard z rozpočtové rezervy

11.02.2019 10:02

Pražští radní dnes budou projednávat rozdělení zhruba 14,5 miliardy korun, které ve schváleném rozpočtu nechali v investiční rezervě. Na programu je rovněž projekt parkovacího terminálu u stanice metra Zličín či personální obsazení komisí rady.

Radní Prahy projednají rozdělení miliard z rozpočtové rezervy
Foto: Archiv
Popisek: peníze, ilustrační foto

Pražské zastupitelstvo schválilo rozpočet na letošní rok loni v prosinci. Vedení města nechalo velkou část peněz na investice v rozpočtové rezervě s tím, že je rozdělí na jednotlivé projekty začátkem letošního roku. Peníze mají jít z velké části na dopravní investice, které současné vedení města považuje za prioritní. Velkou rezervu na posledním zastupitelstvu kritizovala opozice, která ji označila za bianco šek. V případě, že rozdělení peněz dnes schválí rada, bude muset její rozhodnutí potvrdit zastupitelstvo.

Radní mají dnes na programu také záměr vybudování parkovacího domu na Zličíně. Podle plánu magistrátu by za konečnou metra trasy B Zličín měla vzniknout nová stanice a u ní dva parkovací domy. Radní dnes budou také schvalovat změny v personálním obsazení komisí rady.

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: čtk

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Tohle si přečtěte! Premiér ho nemůže ani cejtit, bude zase vyvádět a bude opět na*ranej..." Kalousek se před pár dny vyjádřil na adresu Babiše a my získali nečekané svědectví

18:04 „Tohle si přečtěte! Premiér ho nemůže ani cejtit, bude zase vyvádět a bude opět na*ranej..." Kalousek se před pár dny vyjádřil na adresu Babiše a my získali nečekané svědectví

Vše začalo zhruba před čtyřmi lety, kdy se oba výrazní politici vsadili o astronomických deset milio…