Rakouskem otřásá hrůzný případ: Azylant z Afghánistánu tři měsíce zneužíval třináctiletou dívku

09.04.2016 19:57

Vyšetřovatelé v Dolním Rakousku řeší závažnou kauzu. Třináctiletá dívka rodičům se strachem oznámila, že jeden z afghánských uprchlíků žijících v azylovém zařízení u našich jižních sousedů ji kontaktoval přes internet a po čase ji vylákal na procházku do lesa, kde po ní vyžadoval sexuální činy. Ze zločinu je podezřelý dvacetiletý Afghánec, jenž sedí toho času ve vazbě.

Rakouskem otřásá hrůzný případ: Azylant z Afghánistánu tři měsíce zneužíval třináctiletou dívku
Foto: rep
Popisek: Rakouská vlajka

V okrese Korneuburg v Dolním Rakousku údajně došlo k sexuálnímu zneužití třináctileté dívky, kterého se měl dopustit dvacetiletý Afghánec – žadatel o azyl. Dívka a uprchlík se poprvé setkali na internetu, nějaký čas si psali a nakonec se setkali v lese. Afghánec se sice neuchýlil k násilnému útoku, ale dívce vyhrožoval, takže mu raději vyhověla. Dělo se tak po celé tři měsíce, možná oběť prý měla veliký strach svěřit se rodičům, ale jednoho dne tak přece jen učinila. A rodiče se okamžitě obrátili na policii.

Vzhledem k věku pachatelky ale vyšetřovatelé odmítají poskytovat médiím jakékoli informace. Podezřelý dvacetiletý Afghánec dlí ve vazbě. Informuje o tom server rakouského deníku Kurier.

Na konci ledna došlo v Rakousku k obdobnému případu. U zemského soudu ve Vídeňském Novém Městě byl v lednu tohoto roku odsouzen k trestu odnětí svobody osmnáctiletý mladík za to, že v závěru loňského roku znásilnil jednoho rakouského občana – seniora.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Tři úhly pohledu na triumf Borise Johnsona: Za pět let udělá z Británie úplně jinou zemi. A velké povzbuzení pro Trumpa...

15:35 Tři úhly pohledu na triumf Borise Johnsona: Za pět let udělá z Británie úplně jinou zemi. A velké povzbuzení pro Trumpa...

Hazardní krok, ve kterém Boris Johnson vsadil takřka všechno. Nosný motiv provést už konečně brexit …