Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Vít Rakušan je alibista, který se po roce lhaní o tom, jak je schválený migrační pakt Evropské unie skvělý, nakonec zbaběle zdržel během finálního hlasování. Myslí si to alespoň Libor Vondráček, předseda Svobodných a lídr této strany v nadcházejících volbách do Evropského parlamentu.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Tím, že chcete změnit zákon, v kterém by podle vás nově mělo být jasně napsáno, že prezident musí na návrh premiéra ministra jmenovat, není to vlastně jen potvrzení toho, že to teď nemusí? A jestli jsou podle vás nejasnosti, pořád nechápu, proč se nepodá kompetenční žaloba?
Redakce Reportérů ČT si posvítila na minulost ministra kultury Oty Klempíře za Motoristy a vytáhla n…