Ransdorf se vysmál unii, ruský politik poslal vzkaz „soudruhu“ Obamovi. Ale prý mu ztuhne úsměv...

18.03.2014 9:56 | Zprávy

Ministři zahraničí EU, kteří se sešli v Bruselu, schválili sankce vůči 21 lidem z Ruska i Krymu. Týkají se zmrazení majetku a omezení cest do Evropské unie. Sankcím se ale Moskva vysmívá. Jenže zřejmě předčasně. Podle komentátora HN Daniela Anýže Rusku úsměv ztuhne, EU totiž přijde s třetím kolem sankcí, které budou opravdu bolestivé. A možná pro obě strany.

Ransdorf se vysmál unii, ruský politik poslal vzkaz „soudruhu“ Obamovi. Ale prý mu ztuhne úsměv...
Foto: ParlamentníListy.cz
Popisek: Vlajky před Evropským parlamentem v Bruselu

Kromě 21 lidí z Ruska a Krymu jsou sankce uvaleny také na čtyři Ukrajince – Viktora Janukovyče, krymského premiéra Sergeje Aksjonova, šéfa krymského parlamentu Vladimira Konstantinova a ukrajinského oligarchu Viktora Medvedčuka. Europoslanec Miloslav Ransdorf (KSČM) na serveru ParlamentníListy.cz píše, že Americe s Evropou ale unikl jeden podstatný fakt.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

Článek obsahuje štítky

EU , HN , Rusko , sankce , Ukrajina , Anýž

Ukrajina (válka na Ukrajině)

Zprávy z bojiště jsou v reálném čase těžko ověřitelné, ať již pocházejí z jakékoliv strany konfliktu. Obě válčící strany z pochopitelných důvodů mohou vypouštět zcela, nebo částečně nepravdivé (zavádějící) informace.

Redakční obsah PL pojednávající o tomto konfliktu naleznete na této stránce.

autor: jno

style="min-height:300px;"> reklama
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Poučování lůzy z festivalového luxusu. Holec zdraví Vary

12:45 Poučování lůzy z festivalového luxusu. Holec zdraví Vary

Ivan Trojan agituje proti lůze. „Nekousej do ruky, co tě živí,“ radí Petr Holec. Sešla se na filmové…