Reformy Čechy zajímají. Zejména ta zdravotnická, ukázal výzkum

20.04.2011 13:59 | Zprávy
autor: jas

Podle aktuálního výzkumu společnosti STEM mají Češi zvýšený zájem o vládní reformní snahy. Zejména se zajímají o reformy zdravotnictví a penzijního systému.

Reformy Čechy zajímají. Zejména ta zdravotnická, ukázal výzkum

Zhruba dvě třetiny lidí se zajímají  o reformní plány současné vlády. Šest procent lidí se o ně zajímá velmi, 35 procent dost. 45 procent osob se reformami vlády Petra Nečase (ODS) zabývá  jen okrajově. 14 procent lidí reformy nezajímají vůbec. Vyplynulo to z aktuálního výzkumu společnosti STEM.

Celá zpráva ZDE

Nejvíc táhne zdravotnictví

Nejintenzivněji lidé sledují mediální informace o reformě zdravotnictví (66 % pozorně) a důchodového systému (58 %), nejméně jejich pozornost poutá reforma terciárního vzdělávání (31 %).

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Sebedestrukce EU

Musím vám dát za pravdu, že EU vede sebedestrukční politiku. Vrtá mi ale hlavou, jak je to možné? Kdo to řídí? To jsou všichni tak mimo nebo jim je jedno, co s námi bude?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kult lampasáků. Macinka podle mnohých opět trefil

20:43 Kult lampasáků. Macinka podle mnohých opět trefil

Kdyby byl prezident jen lampasák v záloze, bylo by to štěstí, říká politický komentátor Petr Holec a…