Regionální ODSáci prý brousí nože na Nečase. Náhradu nemají

24.10.2012 7:03

ODS je rozpolcená. Některé regiony podporují premiéra Nečase, jiní důrazně požadují jeho hlavu, protože se zpronevěřuje pravicovému programu. Ti, kteří požadují Nečasův pád, však zatím zpravidla nenabízejí alternativu. Kdo ho nahradí v čele strany? V Hradci Králové uvažují o exministrovi spravedlnosti Jiřímu Pospíšilovi.

Regionální ODSáci prý brousí nože na Nečase. Náhradu nemají
Foto: Hans Štembera
Popisek: Premiér Petr Nečas

„Dost výraznou převahou jsme odhlasovali, že jsme pro odvolání předsedy strany. Na jeho místo jsme ale nikoho nenominovali, protože ještě nevíme, kdo by se o tuto pozici ucházel,“ uvedl oblastní šéf ODS na Sokolovsku  Karel Jakobec.

Pospíšil má podporu

Jasno však má sokolovská organizace v tom, co dělá Nečas špatně. Prý neplní předvolební sliby, nepomáhá podnikatelům a místo toho zvyšuje daně. Na posty místopředsedů zdejší straníci nominovali senátora Jaroslava Kuberu a někdejšího ministra spravedlnosti Jiřího Pospíšila. Ten se dočkal nominace na post místopředsedy také od organizace v Plzni - sever nebo na Novojičínsku. V Hradci Králové navrhli vítěze z Plzeňského kraje dokonce na předsedu strany.

V Brně dostal Nečas podporu, v pozicích místopředsedů by zde rádi viděli ministra průmyslu Martina Kubu a ministra spravedlnosti Pavla Blažka. Některé regiony na post první místopředsedkyně navrhují obhajující Miroslavu Němcovou.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Tohle si přečtěte! Premiér ho nemůže ani cejtit, bude zase vyvádět a bude opět na*ranej..." Kalousek se před pár dny vyjádřil na adresu Babiše a my získali nečekané svědectví

18:04 „Tohle si přečtěte! Premiér ho nemůže ani cejtit, bude zase vyvádět a bude opět na*ranej..." Kalousek se před pár dny vyjádřil na adresu Babiše a my získali nečekané svědectví

Vše začalo zhruba před čtyřmi lety, kdy se oba výrazní politici vsadili o astronomických deset milio…