Regionální TV: Dotace zvyšují administrativu a korupci, křiví trh a teď navíc prodlužují agónii firem..

11.06.2020 16:20 | Zprávy

ParlamentníListy.cz ve spolupráci s RegionálnítelevizíCZ přináší čerstvé video-aktuality z celé České republiky. Televizní program s názvem regionalnitelevize.cz mediálně propojuje všechny regiony České republiky a na jednom místě přináší aktuální zpravodajství ze všech obcí, měst a krajů naší země o společenském, ekonomickém, kulturním či sportovním dění.

Regionální TV: Dotace zvyšují administrativu a korupci, křiví trh a teď navíc prodlužují agónii firem..
Foto: Archiv PL
Popisek: Ekonom Luděk Pfeifer

Jak se projeví pokles HDP v důsledku pandemie na životaschopnosti českých firem? Kolik firem nepřežije a které to budou? Která odvětví jsou odsouzena k záhubě a kde naopak vznikly nové příležitosti? A pomohou něčemu stamiliardové dotace, které aktuálně stát sype firmám postižených koronakrizí? Ptali jsme se ekonoma Luďka Pfeifera

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Hans Štembera

JUDr. Jiří Pospíšil byl položen dotaz

Proč jste se rozhodl kandidovat na poslední chvíli?

Co vás k tomu přimělo? A proč jste nekandidoval na předsedu? Je vůbec zvláštní, že byl na předsedu jen jeden kandidát, nemyslíte? Nesvědčí to dost o tom, že na tom nejste dobře, o čemž svědčí i vaše oslabení ve volbách a celkové preference, podle níž byste ve sněmovně bez ODS vůbec nebyli?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Tady nejsme armáda.“ Pavel narazil u právníků za zdržování nové vlády

4:40 „Tady nejsme armáda.“ Pavel narazil u právníků za zdržování nové vlády

Nejste králem, vzkazují právníci prezidenu Pavlovi po dalších výstupech na téma "Andrej Babiš má stř…