Roztrhl se pytel s písněmi proti uprchlíkům. Zde VIDEO s dívkou, která bude dokonce kandidovat

9. 8. 2016 14:02

Blogerka a youtuberka Dominika Myslivcová, která v posledních dnech rozvířila internet svým videem z Teplic, v němž brojí proti změnám, kandiduje jako nestraník za Úsvit a Blok proti islamizaci. Do krajského zastupitelstva se chce dostat v Moravskoslezském kraji, a to na třetí pozici kandidátky.

Roztrhl se pytel s písněmi proti uprchlíkům. Zde VIDEO s dívkou, která bude dokonce kandidovat
Foto: Hans Štembera
Popisek: Hnutí Úsvit - Národní koalice představilo svou kandidátku do krajských voleb Dominiku Myslivcovou

„Dominika Myslivcová videem ukázala mladé generaci, která politiku tolik nesleduje, problém islamizace naší země. Já doufám, že se nám společně podaří oslovit především mladé lidi, kteří problém imigrace a islamizace zatím tolik nevnímají,“ řekl k tomu předseda strany a válečný veterán Miroslav Lidinský.

Volební heslo Myslivcové se k videoklipu „Změnu, tu my nechceme“ odkazuje. „Nechci černou, ale růžovou budoucnost,“ hlásá. Videoklip pak věnovala všem ženám, které se chtějí v naší zemi cítit bezpečně. „Denně utrácím za hadry a kosmetiku, abych se líbila sobě a okolí,“ rapuje blonďatá Myslivcová v růžovém, držíc plyšového medvěda. „Nechci chodit ven v hábitu a šátku. Proč měnit své růžové zvyky?“ ptá se Myslivcová. „Mluvím za všechny ženy, co jsou rády vyfintěný, co nechtějí tyhle změny,“ rapuje dál.

„My jsme tu narozený, tak ať samy určujeme, co je v naší zemi,“ podotkla. Nechce se bát o své děti či chce jíst maso. „Je lepší koupit mercedes jen jedný ženě,“ poukazuje také na mnohoženství.

„Velmi si vážím podpory, které se mi dostává, a protože mne řada příznivců vyzvala, abych vstoupila do politiky, ráda jsem přijala nabídku válečného veterána, který v boji s islamisty přišel o nohu a vede parlamentní stranu. Je potřeba chránit naši zemi a zajistit pro nás všechny růžovou budoucnost, protože jinak je jen otázka času, kdy dojde k útoku i na nás,“ doplnila Myslivcová, která protestsong včetně videoklipu na téma islamizace natočila za rekordně krátkou dobu.

V minulých dnech zveřejnila své protiimigrantské video s názvem Evropo, dýchej také herečka a zpěvačka Olivie Žižková. 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Ondřej Hejma přirovnal Pavla Novotného k... Ne, tohle starostovi neukazujte

13:24 Ondřej Hejma přirovnal Pavla Novotného k... Ne, tohle starostovi neukazujte

Již po pětadvacáté se novinář a komentátor Ondřej Hejma sešel v Podtrženo, sečteno s Lubošem Xaverem…