Rozvrátit psychiku, nacpat hormony a pak kastrace! Sociolog Hampl ukázal případ 14leté dívky a napadl neziskovkáře

13.07.2021 22:10

Problematika genderu významně hýbe nejen českou, ale i zahraniční společností. U nás debatu rozvířil prezident Miloš Zeman se svým prohlášením, že „translidé jsou mu bytostně odporní“, na úrovni EU leží mnohým v žaludku kontroverzní maďarský zákon zakazující zobrazování homosexuality osobám mladším osmnácti let. Vývoj dění sleduje také sociolog Petr Hampl: „Je čas chránit děti nejen v Maďarsku,“ konstatuje s důrazem.

Rozvrátit psychiku, nacpat hormony a pak kastrace! Sociolog Hampl ukázal případ 14leté dívky a napadl neziskovkáře
Foto: Hans Štembera
Popisek: Petr Hampl

Hampl cituje slova předsedy Společnosti psychosomatické medicíny Vladislava Chvály, který hovoří o případu čtrnáctileté dívky, která se chce stát chlapcem. „Hlavním důvodem je ale její asexualita, nikoliv příklon k mužskému pohlaví. Jak jsme zjistili z pohovorů, té dívce se prostě stýská stejně jako řadě dalších po době, kdy byla dítě a sexualita v jejím životě nehrála prakticky žádnou roli. Tak to máme všichni,“ vyvětluje, že podobné pocity u dospívajících dětí nejsou nenormální a často dočasné.

„Sexuální pud je sice krásný a hodně nám dává, ale na druhou stranu zase něco bere. A každému se asi občas zasteskne po době, kdy jsme byli děti, svět byl takzvaně kamarádštější a nezatížený sexuálními vztahy. A tahle dívka toužila v takovém světě zůstat napořád,“ dodává Chvála.

Původní zdroj ZDE.

K tomu sociolog Hampl dodává: „Takové a podobné situace nejsou v dospívání vůbec vzácné. I tahle dívka si tím nejspíš projde a za pár let si bude svou ženskost užívat. Pokud se nedostane do rukou ‚expertům‘ na změny pohlaví, kteří jí rozvrátí psychiku, pak do ní budou cpát hormony a nakonec přijde kastrace,“ zdůrazňuje.

To všechno za peníze daňových poplatníků. „Funguje to jako každé jiné odvětví. Automobilky chtějí vyrábět stále více aut, farmaceutické firmy chtějí vyrábět stále více léků, pivovary chtějí vařit stále více piva. Tahle aliance neziskovek a firem chce ničit životy stále většímu počtu dětí. Je to jejich práce,“ uvádí.

A závěrem směrem ke státu dodává: „Je povinností státu před nimi děti chránit. Proto Chvála (jinak přesvědčený eurohujer) dává v této věci za pravdu Orbánovi.“ Zmíněný maďarský zákon proti LGBTQ komunitě ostře zkritizoval Evropský parlament. Orbán podle svých slov chce mladým zakázat osvětu týkající se sexuálních menšin, aby chránil zájmy dětí a tradiční rodinu.

 

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: nab

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Drzí zoufalci. I přezdívku mi dali. Babiš udeřil

21:41 Drzí zoufalci. I přezdívku mi dali. Babiš udeřil

Spolu s koncem týdne je zde tradiční informační pořad premiéra Andreje Babiše Čau lidi. A dnes bylo …