Ruda z Ostravy "přivezl" před Univerzitu Karlovu dva autobusy Syřanů. Tady je reakce

26.08.2015 21:00 | Zprávy
autor: vef

Komik Ruda z Ostravy dnes na Frekvenci 1 zareagoval na vstřícný krok Univerzity Karlovy vůči uprchlíkům. Ta totiž v minulých dnech uvedla, že cizincům, kteří získají azyl a právo pobytu na území Česka, odpustí školné. Ruda z Ostravy se tak rozhodl první studenty univerzitě „dohodit“.

Ruda z Ostravy "přivezl" před Univerzitu Karlovu dva autobusy Syřanů. Tady je reakce
Foto: thinkstock.com
Popisek: Uprchlíci z Afriky, ilustrační foto

Zavolal tak dnes na studijní oddělení univerzity, aby zjistil, kdo si běžence převezme. „Jak to myslíte?“ reagoval udiveně na jeho dotaz pracovník příslušného oddělení. „Já tu mám dva autobusy Syřanů, tak komu je mám předat?“ ptá se Ruda. Následuje odpověď studijního pracovníka, zda již splnili přijímací zkoušky. Když Ruda odpovídá, že ne, pracovník mu sděluje, že si musejí počkat na červen, až bude příslušné kolo přijímacího řízení.

„Já je mám dole v zavazadlovém prostoru, to je mám další rok živit?“ ptá se Ruda. Ani to pracovníka nevyvede z konceptu. „Zkuste cizineckou policii,“ reaguje.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ing. Patrik Nacher byl položen dotaz

Proč nejste ve vedení strany?

Pokud vím, ani jste se o to neucházel. Proč? Přijde mi, že jste dobrý politik a vaše plus je i v tom, že dokážete jednat se všemi, což ne každý v ANO dokáže

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Macinka neodjel, ale promluvil. A naštval

17:00 Macinka neodjel, ale promluvil. A naštval

„Někdo obrazně pálí mosty, ale jiný zcela vážně vyhrožuje Putinem,“ řekl poslancům Petr Macinka. Min…