Rudí dobroseři, spokojeně chrochtající u erárních žlabů, policejní teror a totální likvidace západní společnosti. Skutečně peprný blog pravičáka

06.06.2015 11:42

Bloger a pravicový ekonom Karel Kříž se na serveru Neviditelnýpes.cz zamýšlí nad vývojem naší společnosti. „Pokud se na svět nedíváte rudými brýlemi dobroserů multikulti socialismu, spokojeně chrochtajících u erárních žlabů, musí se vám poslední vývoj naší tradiční euroatlantické společnosti jevit přinejmenším jako velmi podivný,“ konstatuje.

Rudí dobroseři, spokojeně chrochtající u erárních žlabů, policejní teror a totální likvidace západní společnosti. Skutečně peprný blog pravičáka
Foto: Daniela Černá
Popisek: Diskuse s občany
reklama

Kříž zároveň uvádí, že pokud člověk zapojí racionální uvažování a podívá se pravdě do očí, shledá tento vývoj jako cestu k totálnímu krachu, k absolutní devastaci hodnot morálních i hospodářských.

„Socialismus, přes určité pokusy v prvních letech po sametu, nás nikdy neopustil a nyní jsme svědky plíživého rozrůstání jeho západní konzumní ‚demokratické verze‘ s přidanou hodnotou multikulturního obohacení. Salámovou metodou jsou nám vnucovány byrokratické regulace volného trhu, nesmyslné zákony omezující naše svobody a zvyšující závislost na státu, jenž místo naší ochrany preferuje mocenské šikanování a daňové vykrádání našich kapes,“ píše Kříž s tím, že děsivé je především to, že „západní společnost“ dopustila experimenty neomarxistických sociálních inženýrů.

Podíváme-li se pod pokličku nového multikulturního eurosocialismu, podle Kříže zjistíme, že novodobí soudruzi již jen velmi těžko skrývají pravé záměry své práce pro společnost – daňové ožebračení produktivních obyvatel a jejich udržování v permanentní nejistotě a strachu z mocenské vrchnosti. 

Celý blog ZDE

„Na jedné straně jsou tedy jako lovná zvěř vládní politikou ‚vybíjeni‘ živnostníci, drobní podnikatelé či menší české firmy, ale na straně druhé se ‚páchá dobro‘, které jejich penězi platí obohacování naší společnosti pobírači dávek, dotací či ‚investičních pobídek‘,“ uvádí a pokračuje kritikou Andreje Babiše. Ten prý chce společnost zbavit střední třídy, a sám se tak zbavit nepohodlné konkurence. 

„Obojí neuvěřitelně rychle vychyluje misky vah k absolutní převaze z eráru se přiživujících parazitů, k likvidaci zdrojů, které brzy dojdou, a ke staronové vládě totality, policejního teroru, a tedy ‚echt socialismu‘ bez současné kamuflace a příkras,“ uzavírá Kříž.

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: vef
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Kalousek složil mandát a odešel do ČT. A tam... přišla velká omluva. A to nebylo vše

20:12 Kalousek složil mandát a odešel do ČT. A tam... přišla velká omluva. A to nebylo vše

Miroslav Kalousek (TOP 09) po dvaadvaceti letech složil poslanecký mandát. Ve Sněmovně chce dát pros…