Ruská rodina utekla po čtvrt století z Německa zpět do vlasti. Kvůli tomu, co dětem tloukli ve škole do hlavy

19.01.2017 17:02 | Zprávy
autor: vam

Zprávu o rodině z Ruska, která se v roce 1990 odstěhovala do Německa a nyní se vrátila zpět do Ruska, přinesl web vatikánského rozhlasu.

Ruská rodina utekla po čtvrt století z Německa zpět do vlasti. Kvůli tomu, co dětem tloukli ve škole do hlavy
Foto: Hans Štembera
Popisek: Vlajka Spolkové republiky Německo

Eugen a Luiza mají deset dětí ve věku od 1,5 roku do 15 let. Poté, co emigrovali z Ruska do Německa, usadili se v malém městečku v Severním Porýní-Vestfálsku.

Jenže od roku 2012 vedli spory s místními vzdělávacími institucemi, které nutily jejich děti k účasti na lekcích sexuální výchovy. Protože děti na tyto hodiny nechodily, byla rodině uložena pokuta ve výši 150 euro. Poté, co ji Eugen a Luiza odmítli zaplatit, byl postih změněn na jednodenní vazbu, píše web Radiovaticana.cz.

Celý text je ZDE.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ing. Andrej Babiš byl položen dotaz

Ministr životního prostředí

Konečně jste to rozsekl a díky za to. Jen teď tvrdíte, že nebudete na motoristy tlačit, aby navrhli někoho jiného. Znamená to, že klidně budete tolerovat, že nikoho nenavrhnou a Macinka bude řídit dvě ministerstva? Od tvrdí, že je klidně bude řídit až do prezidentských voleb. S tím jste v pohodě?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Po akci Milionu chvilek vládní poslankyně řekla, jak to v ČR dopadne

10:10 Po akci Milionu chvilek vládní poslankyně řekla, jak to v ČR dopadne

DENÍK POSLANKYNĚ Demonstranti, jak prokázala mnohá videa přímo z akce, ani často nevědí, proč tam js…