Rusko chce vyslat na Donbas další humanitární zásilky

01.11.2014 18:35 | Zprávy

„Rusko chce dál pokračovat s humanitární pomocí obyvatelům na východě Ukrajiny a přes hranici vyšle po nutných úředních procedurách další zásilky.“ Řekl to dnes ruský ministr pro civilní obranu a mimořádné situace Vladimir Pučkov. Poslední ruský humanitární konvoj do separatisty ovládaných oblastí na Ukrajině dorazil v pátek.

Rusko chce vyslat na Donbas další humanitární zásilky
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ruská vlajka

„Ve spolupráci s našimi kolegy připravujeme další konvoje, a jakmile získáme potřebná povolení, budeme v naší práci pokračovat,“ citovala Pučkova agentura Interfax.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ukrajina (válka na Ukrajině)

Zprávy z bojiště jsou v reálném čase těžko ověřitelné, ať již pocházejí z jakékoliv strany konfliktu. Obě válčící strany z pochopitelných důvodů mohou vypouštět zcela, nebo částečně nepravdivé (zavádějící) informace.

Redakční obsah PL pojednávající o tomto konfliktu naleznete na této stránce.

autor: čtk, mp

Mgr. Martin Baxa byl položen dotaz

Svoboda projevu

Když mluvíte o svobodě projevu, uvědomujete si, že to byla vaše vláda, která se ji snažila omezit? Kdo třeba vypínal weby nebo rozjel boj proti dezinformacím, za kterými jste schovávali podle mě úplně vše? A kdo urážel ty, co vyslovili jiný názor a nálepkoval je?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Duch Šabatové i stovky odčerpaných milionů. Křečka chce vystřídat Šimáčková Laurenčíková

4:46 Duch Šabatové i stovky odčerpaných milionů. Křečka chce vystřídat Šimáčková Laurenčíková

Z Úřadu vlády se Klára Šimáčková Laurenčíková chystá odejít, do veřejného prostoru se ale chce vráti…