Rusko prý vybuduje na Krymu vojenskou základnu

17.08.2014 13:55

Rusko plánuje na anektovaný Krym vyslat kromě finanční pomoci rovněž i své vojáky a vybudovat tak na poloostrově vojenskou základnu. Naznačil to náměstek ministra obrany RF generál Dmitrij Bulgakov.

Rusko prý vybuduje na Krymu vojenskou základnu
Foto: Zbyněk Pecák
Popisek: Milovice si připomněly odchod sovětských vojáků

Dmitrij Bulgakov v rozhovoru pro rádio Hlas Ruska uvedl, že černomořská flotila má již dnes na Krymu dostatek dobře zaškolených odborníků. Ty by nicméně chtěla Moskva v nejbližší době posílit o nové útvary, vojenské jednotky či nové zbraně. Na řadu by v horizontu několika let měly přijít rovněž bojové lodě.

V dohledné době by tak na strategickém poloostrově v Černém moři měla vyrůst vojenská městečka a cvičné základny pro vojáky. O jejich materiální obsluhu by se mělo starat nově vybudované speciální středisko technického zabezpečení, které má dle mínění Bulgakova zaručit dostatečnou kvalitu vojáky používaných materiálů.

  

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: luš

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

My se k paktu o migraci nepřipojili, ale země okolo nás ano. Když do nich budou proudit desítky tisíc migrantů... Komentátorka řekla na kamery něco pro Čechy velmi mrazivého

17:04 My se k paktu o migraci nepřipojili, ale země okolo nás ano. Když do nich budou proudit desítky tisíc migrantů... Komentátorka řekla na kamery něco pro Čechy velmi mrazivého

Do svého pořadu Podtrženo sečteno na XTV si Luboš Xaver Veselý pozval znovu komentátorku Karolinu St…