Ruský premiér Medveděv se poprvé vyjádřil k dokumentu o svém bohatství: Smíchali všechno možné bahno. Jsou tam místa, kde jsem v životě nebyl

05.04.2017 15:34

Ruský deník Meduza na své facebookové stránce sdílel video, v němž se premiér Dmitrij Medveděv při návštěvě masokombinátu Tambovská slanina poprvé vyjádřil k obsahu filmu Fondu boje proti korupci Alexeje Navalného, který jej obviňuje z korupce.

Ruský premiér Medveděv se poprvé vyjádřil k dokumentu o svém bohatství: Smíchali všechno možné bahno. Jsou tam místa, kde jsem v životě nebyl
Foto: Archiv vydavatele Vaše věc
Popisek: Dmitrij Medveděv

Ta videa, která natáčejí a která mimochodem stojí ohromné peníze – peníze, které nedostávají od normálních lidí, ale od soukromých sponzorů, kteří stojí za celým tím projektem – nesou jasné politické poselství,“ uvedl předseda ruské vlády.

Funguje to celé na principu ‚kompotu‘: sbírají na lidi všemožné bahno a polopravdy. Konkrétně v mém případě se to týkalo mých známých, ale i lidí, o kterých jsem nikdy v životě neslyšel. Mluví o místech, kde jsem byl, ale i o místech, o kterých jsem také nikdy neslyšel,“ pokračoval bývalý ruský prezident.

Mixují dohromady všemožné dokumenty, fotografie, oblečení a vytváří hotový produkt, který potom sdílí se širší veřejností.“

Ten člověk, který za vším stojí, otevřeně říká: ‚Všichni jsou špatní. Zvolte za prezidenta mě.‘ Bez sebemenší známky studu. S tímto cílem žene do ulic lidi, často i nezletilé, což je z mého pohledu prakticky trestným činem. Z těchto lidí dělá figurky na vlastní politické šachovnici. Jedná se přitom o několikrát odsouzeného člověka, o kterém by nikdo neměl mít žádné iluze,“ prohlásil rázně na adresu ruského aktivisty a opozičního politika Navalného předseda vlády Medveděv.

Video rychle nabralo velký počet zhlédnutí a okomentovaly jej stovky lidí.

Dívala jsem se na to video bez zvuku. Mimika, výraz v obličeji, trhání hlavou… Vše svědčí o tom, že lže. Přitom moc dobře ví, že lže, jemu samotnému je to proti srsti, ale lže,“ napsala uživatelka Morgen Stern.

Přesně tak, celou dobu se dívá někam do strany,“ přidal Alex Kasakow.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: fib

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Úplně jinak, než říká Jaromír Bosák, já to viděl. Novinářský kolega z Ruska předložil svědectví o mistrovství světa

18:43 Úplně jinak, než říká Jaromír Bosák, já to viděl. Novinářský kolega z Ruska předložil svědectví o mistrovství světa

Fotbalový šampionát se v Rusku neměl z mnoha důvodů konat. Touto větou vyšperkoval na závěr slavnost…