S extremistou bych nikdy nespolupracoval, odpovídá Dolejš čtenářce

28.10.2012 11:56 | Zprávy

Asistent poslance Jiřího Dolejše Jaromír Petelík (oba KSČM) měl v sobotu na sociální síti Facebook uveřejnit výrok o tom, že "pravičáky je třeba pověsit." Petelík rezolutně prohlašuje, že nic takového sám nenapsal a zdá se, že Dolejš mu věří, protože Petelíka považuje za inteligentního muže. V odpovědi jedné ze čtenářek serveru ParlamentníListy.cz také zdůrazňuje, že se skutečným radikálem by nikdy nespolupracoval.

S extremistou bych nikdy nespolupracoval, odpovídá Dolejš čtenářce
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jiří Dolejš

Čtenářka serveru ParlamentníListy.cz vystupující pod přezdívkou Bela chtěla od poslance Jiřího Dolejše slyšet, jak se dívá na údajné výroky svého asistenta Jaromíra Petelíka, které se včera objevily v médiích. Zároveň komunistům doporučila podobné radikály zbavit všech pozic ve straně, protože poškozují obraz dobré práce komunistů. Navíc nahrávají odpůrcům KSČM. Přinášíme poslancovu odpověď.

Může to být bouda

"Ujišťuji vás že s člověkem takto extremistických názorů bych nechtěl mít osobně nic společného. ... Pokud však Mgr. Petelík tvrdí, že s tím nemá nic společného (je to poměrně vzdělaný člověk a nijak extremisticky se neprojevoval), má za sebou určitou kariéru, jistě chápete že trvám na tom, aby se věci vyšetřily.  Zda bude třeba dát ho do karantény, než se věc vyšetří a vysvětlí a nebo zda se hned ukáže, že je to jen něčí bouda na nás, by se mělo ukázat co nejdříve." píše poslanec.

Vodítkem k vyřešení této mediální kauzy může podle Dolejše být diskuse, která se pod oním příspěvkem na sociální síti rozvinula, takže je dobré se podívat, kdo a s jakými příspěvky do diskuse přispíval.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: mp

Mgr. Bc. Vít Rakušan byl položen dotaz

podáte rezignaci pane ministře Rakušane

Pane ministře obhajujete neobhajitelné. Po skutečnostech, které se veřejnost dozvěděla prostřednictvím MF dnes je na místě vaše rezignace. To, že policisté přišli na fakultu a šli jen do prvního patra, dál je to nezajímalo, i když už měli povědomost o tom, že hledaný je vrah, a ten se skutečně nachá...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

To by bylo, aby nebyl rekord. Šikovně strčený teploměr. Jenže si všimli

15:30 To by bylo, aby nebyl rekord. Šikovně strčený teploměr. Jenže si všimli

Padl nový teplotní rekord. Tuto frázi mohou televizní diváci slyšet v mnoha obměnách. I ve Velké Bri…