S extremistou bych nikdy nespolupracoval, odpovídá Dolejš čtenářce

28.10.2012 11:56

Asistent poslance Jiřího Dolejše Jaromír Petelík (oba KSČM) měl v sobotu na sociální síti Facebook uveřejnit výrok o tom, že "pravičáky je třeba pověsit." Petelík rezolutně prohlašuje, že nic takového sám nenapsal a zdá se, že Dolejš mu věří, protože Petelíka považuje za inteligentního muže. V odpovědi jedné ze čtenářek serveru ParlamentníListy.cz také zdůrazňuje, že se skutečným radikálem by nikdy nespolupracoval.

S extremistou bych nikdy nespolupracoval, odpovídá Dolejš čtenářce
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jiří Dolejš

Čtenářka serveru ParlamentníListy.cz vystupující pod přezdívkou Bela chtěla od poslance Jiřího Dolejše slyšet, jak se dívá na údajné výroky svého asistenta Jaromíra Petelíka, které se včera objevily v médiích. Zároveň komunistům doporučila podobné radikály zbavit všech pozic ve straně, protože poškozují obraz dobré práce komunistů. Navíc nahrávají odpůrcům KSČM. Přinášíme poslancovu odpověď.

Může to být bouda

"Ujišťuji vás že s člověkem takto extremistických názorů bych nechtěl mít osobně nic společného. ... Pokud však Mgr. Petelík tvrdí, že s tím nemá nic společného (je to poměrně vzdělaný člověk a nijak extremisticky se neprojevoval), má za sebou určitou kariéru, jistě chápete že trvám na tom, aby se věci vyšetřily.  Zda bude třeba dát ho do karantény, než se věc vyšetří a vysvětlí a nebo zda se hned ukáže, že je to jen něčí bouda na nás, by se mělo ukázat co nejdříve." píše poslanec.

Vodítkem k vyřešení této mediální kauzy může podle Dolejše být diskuse, která se pod oním příspěvkem na sociální síti rozvinula, takže je dobré se podívat, kdo a s jakými příspěvky do diskuse přispíval.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Co všechno udělají z člověka dolary! Tomáš Kňourek má jasno, proč Kalenský vyrukoval s novým radikálním opatřením proti „dezinformačním webům“

12:56 Co všechno udělají z člověka dolary! Tomáš Kňourek má jasno, proč Kalenský vyrukoval s novým radikálním opatřením proti „dezinformačním webům“

Expert na ruské dezinformace a propagandu Jakub Kalenský, jenž nedávno na půdě Kongresu USA prohlási…