Šéf SPO Veleba vychvaluje Čubu: Lidé opravdu stojí o osobnosti

18.10.2014 21:08 | Zprávy
autor: mp

Předseda Strany práv občanů (SPO) a senátor Jan Veleba vítá v horní komoře parlamentu Františka Čubu. Fakt, že porazil dosavadní místopředsedkyni Senátu Alena Gajdůškovou, považuje za signál obrody SPO. Zvolení Čuby prý navíc potvrzuje, že voliči stojí o osobnosti, za kterými je vidět kus práce.

Šéf SPO Veleba vychvaluje Čubu: Lidé opravdu stojí o osobnosti
Foto: hns
Popisek: Senátor, exprezident Agrární komory a předseda SPO Jan Veleba

„Vítězství docenta Čuby totiž dokazuje, že voliči začínají chtít v politice skutečné osobnosti. Tedy takové lidi, za kterými je vidět konkrétní práce, kteří již něco dokázali. A to je pro mne osobně potěšitelné a zároveň pro Českou republiku nadějné,“ poznamenává Veleba.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Veronika Vrecionová byl položen dotaz

Zrádci ve sněmovně

Smutníte, že jsou ve sněmovně zrádci. Proč jste jim ale umožnili, aby tam byli? Proč jste se nepokusili vyjednat třeba s Babišem koalici?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Nová „železná opona“ v Evropě. Fico se vrátil z Moskvy a varoval Brusel

14:59 Nová „železná opona“ v Evropě. Fico se vrátil z Moskvy a varoval Brusel

Slovenský premiér Robert Fico se vrátil z pracovní cesty do Moskvy, kde uctil památku obětí druhé sv…