Šéf Starostů má radost ze dvou senátorů. Ale lituje nominanty, kteří šli společně s TOP 09

18.10.2014 17:15

Předseda Starostů a nezávislých, liberecký hejtman Martin Půta si pochvaloval, že v horní komoře posílí společný klub Starostů a hnutí Ostravak. Zároveň vyjádřil lítost nad výsledky těch kandidátů, kteří bojovali ve společných barvách TOP 09 a Starostů.

Šéf Starostů má radost ze dvou senátorů. Ale lituje nominanty, kteří šli společně s TOP 09
Foto: Hans Štembera
Popisek: Martin Půta
reklama

„Já jsem příjemně překvapen tím, že naši kandidáti zvítězili. Ale zároveň jsem trochu smutný z toho, že se nepodařilo uspět těm kandidátům, které jsme nominovali společně s TOP 09. Důvody této porážky budeme muset ještě zhodnotit,“ poznamenal Půta.

Spolupráce s TOP 09 ve sněmovně prý probíhá bez problémů, ale jinak se Půta zdráhá hodnotit situaci v TOP 09, to je prý úkolem jiných, tedy přesněji řečeno úkolem členů TOP 09. Rozhodně ale Starostové zvažují samostatný postup v příštích krajských volbách v roce 2016.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: mp
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Bývalý chvilkař Minář představil své politické hnutí. A tvrdě narazil. Známé mediální tváře mu rozstřílely web, program... všechno!

16:46 Bývalý chvilkař Minář představil své politické hnutí. A tvrdě narazil. Známé mediální tváře mu rozstřílely web, program... všechno!

Mikuláš Minář představil své nové politické hnutí. Rozhodně nehodlá být pětiprocentní stranou. „Hled…