Šéf Starostů má radost ze dvou senátorů. Ale lituje nominanty, kteří šli společně s TOP 09

18.10.2014 17:15

Předseda Starostů a nezávislých, liberecký hejtman Martin Půta si pochvaloval, že v horní komoře posílí společný klub Starostů a hnutí Ostravak. Zároveň vyjádřil lítost nad výsledky těch kandidátů, kteří bojovali ve společných barvách TOP 09 a Starostů.

Šéf Starostů má radost ze dvou senátorů. Ale lituje nominanty, kteří šli společně s TOP 09
Foto: Hans Štembera
Popisek: Martin Půta
reklama

„Já jsem příjemně překvapen tím, že naši kandidáti zvítězili. Ale zároveň jsem trochu smutný z toho, že se nepodařilo uspět těm kandidátům, které jsme nominovali společně s TOP 09. Důvody této porážky budeme muset ještě zhodnotit,“ poznamenal Půta.

Spolupráce s TOP 09 ve sněmovně prý probíhá bez problémů, ale jinak se Půta zdráhá hodnotit situaci v TOP 09, to je prý úkolem jiných, tedy přesněji řečeno úkolem členů TOP 09. Rozhodně ale Starostové zvažují samostatný postup v příštích krajských volbách v roce 2016.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: mp

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

V ODS se štítí Babiše? Zapomeňte. Plán s krycím názvem „Upocenej“ se týká úplně jiných postav. Začal boj, na oběti se nehledí

4:43 V ODS se štítí Babiše? Zapomeňte. Plán s krycím názvem „Upocenej“ se týká úplně jiných postav. Začal boj, na oběti se nehledí

Řadu týdnů ParlamentníListy.cz bedlivě mapují dění v ODS. To se oproti zvyklostem přesunulo z centra…