Státní záruka 150 miliard korun se bude týkat komerčních úvěrů pro firmy s nejvýše 500 zaměstnanci. Ty by tak celkem mohly od bank získat na obnovu své činnosti po epidemii koronaviru 500 miliard korun. Další úprava stanoví, že živnostníci budou dostávat jednorázový příspěvek 500 korun denně i po 30. dubnu až do zrušení všech opatření, která je omezují.
Platby státu za jeho pojištěnce do veřejného zdravotního pojištění se asi zvýší ve dvou krocích. Od června vzrostou o 500 korun měsíčně a od příštího roku o dalších 200 korun z nynějších 1067 korun za měsíc.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku
koronavirus
Více aktuálních informací týkajících se COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MZ ČR. Přehled hlavních dezinformací o COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MV ČR. Pro aktuální informace o COVID-19 můžete také volat na Informační linku ke koronaviru 1221. Ta je vhodná zejména pro seniory a osoby se sluchovým postižením.
Zcela jiné informace o COVID-19 poskytuje například Přehled mýtů o COVID-19 zpracovaný týmem Iniciativy 21, nebo přehled Covid z druhé strany zpacovaný studentskou iniciativou Změna Matrixu, nebo výstupy Sdružení mikrobiologů, imunologů a statistiků.
2% na obranu
A je nebo není pravda, že na ty 2% jste nedosáhly ani za vaší vlády? Protože podle všeho kritizujete za výdaje na obranu tuto vládu, ale sami máte máslo na hlavě.
Další články z rubriky
13:15 „Vystrčil si vyskakuje.“ Macinka ovládl studio. Pak potupil Pavla
Hosty první části Partie Terezie Tománkové byli ministr zahraničních věcí Petr Macinka (Motoristé) a…
- 11:40 Jde o vládu. Procházková varuje: Mainstream má jasný cíl
- 16:00 Krtkův svět u soudu: Dva spisy, jiné důkazy? Obhajoba bije na poplach
- 19:15 Podezřelý armádní transport. „To není váš byznys,“ odpálkovali nás vojáci
- 11:11 StarDance a utracené miliony. Analytik vidí „provokaci“ z Kavčích hor
- 15:56 „Lidé uvěřili, že jim budou na zahradách parkovat ruské tanky.“ Levičáci o prohrách a jak z toho ven




