Senátor Dryml bude kandidovat za Českou Suverenitu do Evropského parlamentu

19.03.2014 11:10

VÍME PRVNÍ Senátor Vladimír Dryml bude kandidovat v nadcházejících evropských volbách za Českou Suverenitu. ParlamentnímListům.cz to potvrdil přímo Dryml.

Senátor Dryml bude kandidovat za Českou Suverenitu do Evropského parlamentu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Senátor Vladimír dryml

„Kandiduji na prakticky nevolitelném šestém místě, ale chci pomoci tomu, aby čeští občané konečně pochopili, že ne všechno, co k nám přichází z Evropské unie, je dobré pro Českou republiku, a že je potřeba, aby se do Evropského parlamentu dostali také zástupci stran, kteří budou hájit více než současná nebo předchozí vláda české národní zájmy a českou suverenitu,“ řekl ParlamentnímListům.cz Dryml.

Podle něj není možné, aby byrokraté z Evropské unie zasahovali do věcí, které jsou životně důležité pro Českou republiku a které jsou jednoznačně pouze ve výlučné pravomoci českého státu.

Dryml získal senátorský mandát v roce 2008 v obvodu Hradec Králové jako člen ČSSD. V srpnu 2012 z ní však vystoupil a přešel do SPOZ. O rok později ho zemanovci vyloučili. Senátorský mandát mu končí letos v říjnu. Dryml je také zastupitel Vrchlabí a ředitel místní nemocnice.

Českou Suverenitu (dříve Suverenita - Blok Jany Bobošíkové - pozn red.) vede od ledna bývalá sociálně demokratická poslankyně Jana Volfová. V polovině roku 2013 se spekulovalo o tom, že by se strana stala základem pro další působení exprezidenta Václava Klause ve vysoké politice. Klaus však nakonec ve volbách nekandidoval a jeho příznivci se koncentrovali v uskupení Hlavu vzhůru.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: kup

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Je zle. Po internetu kolují fotografie předsedy ODS, na které by možná nejradši zapomněl

15:18 Je zle. Po internetu kolují fotografie předsedy ODS, na které by možná nejradši zapomněl

Na inkriminovaných snímcích je lídr ODS Petr Fiala s předákem Sudetoněmeckého landsmanšaftu a členem…