Server: Zástupce šéfa hradního protokolu Sklenář končí. Odchází do čínské CEFC

13.10.2015 13:41 | Zprávy

Zástupce ředitele hradního protokolu Miroslav Sklenář na Hradě končí a odchází k čínské firmě China Energy Company Limited (CEFC). Podle informací tabletového týdeníku Dotyk bude nově působit jako zástupce Jaroslava Tvrdíka, který bude české (evropské) zastoupení CEFC řídit.

Server: Zástupce šéfa hradního protokolu Sklenář končí. Odchází do čínské CEFC
Foto: repro Facebook, tan
Popisek: Slavnostní večeře s největším čínským investorem v ČR - CEFC

„Vaše informace jsou v zásadě správné, detaily mého působení se dolaďují v těchto dnech,“ řekl týdeníku Sklenář a dodal, že více zatím říci nemůže. Sklenář byl zástupcem ředitele hradního protokolu od loňského července, funkci protokoláře kdysi vykonával i u Václava Havla.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: vam, čtk

Eva Decroix, Ph.D., MBA byl položen dotaz

Opravdu je podle vás horší Babiš než Okamura?

Vy byste čistě teoreticky raději spolupracovala s SPD než s ANO? Vím, že nechcete spolupracovat ani s jedou ze stran, ale vaše tvrzení, že je zlo Babiš a ne Okamura mě překvapilo. A co přesně myslíte tím zlem? Děkuji za vysvětlení. Ptáčková

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Studenti z Afriky za vaše peníze. Nový plán EU zděsil Jermanovou

19:46 Studenti z Afriky za vaše peníze. Nový plán EU zděsil Jermanovou

Evropské rodiny řeší drahotu a nedostupné bydlení, a EU místo toho, aby pomohla evropským studentům,…