Server zakoupil šokující video, na kterém je prý Jindřich Forejt. Dějí se kolem toho neuvěřitelné věci

5. 12. 2016 16:59

Server HlídacíPes.org přinesl informace o jen těžko uvěřitelných nahrávkách. Hradního protokoláře Jindřicha Forejta, o jehož konci na Hradě se spekuluje, prý mimo jiné zachycují při užívání drog.

Server zakoupil šokující video, na kterém je prý Jindřich Forejt. Dějí se kolem toho neuvěřitelné věci
Foto: Hans Štembera
Popisek: Šéf hradního protokolu Jindřich Forejt

O Forejtovi, jenž na Hradě působil již za předchozí hlavy státu Václava Klause, se začalo více mluvit v době jeho omylů, například kvůli pozdnímu příletu na pohřeb slovenského prezidenta Michala Kováče, v kauze „neviditelného“ amerického velvyslance Andrewa Schapira na ceremonii ke 28. říjnu 2016 či kvůli (ne)vyznamenání Jiřího Bradyho. Jak však nyní poukazuje server, Forejt byl i bezpečnostním rizikem. 

Na hradního protokoláře se nyní mimo jiné provalují věci v souvislosti se sexuálními večírky v jeho bytě. Redakce sice zakoupila od muže, jenž ji kontaktoval, devět videoklipů, jež měly být natočeny ve Forejtově bytě, nechce je však publikovat. Prý ale zachycují, jak snadno je Forejt vydíratelný. Hradní protokolář, jenž usiloval o místo velvyslance ve Vatikánu, je na nich prý polonahý, masturbující a šňupající bílou látku. Ve videoklipu jsou prý patrné osobní věci Forejta, mimo jiné například kreditní karta Kanceláře prezidenta republiky či pečetní prsten.
 
Původní text ZDE.
 
„Na trhu se to nabízí už asi měsíc a půl. Nabídku jsme dostali i my,“ říká šéfredaktor bulvárního webu Extra.cz Josef Šťastna. 
 
A právě kvůli drogám vnímá mimořádné bezpečnostní riziko bývalý šéf rozvědky Karel Randák. „Vysoce postavený státní úředník nemůže mít v takovém případě vůbec bezpečnostní prověrku,“ uvedl.
 
 
Hradní mluvčí Jiří Ovčáček zatím nechce celou událost více komentovat. „K mediálním otázkám, které se týkají pana Forejta, jsem dnes sdělil vše, co jsem říci chtěl. Nad tento rámec nezazní žádný další komentář,“ uvedl. Forejtova kancelář je však podle všeho skutečně na Hradě zapečetěna a sám hradní protokolář je doma nemocný.
 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Nejdříve škodolibé poznámky, teď jedna omluva za druhou. Čižinský, Pekarová Adamová a další šířili lež a doplatili na to

19:55 Nejdříve škodolibé poznámky, teď jedna omluva za druhou. Čižinský, Pekarová Adamová a další šířili lež a doplatili na to

Některým poslancům přišla z e-mailu předsedy SPD Tomia Okamury speciální vánoční nabídka, že si prý …