Miroslav Ševčík ve videu pro ParlamentníListy.cz uvedl, že doufá, že volby v USA vyhraje Donald Trump. Nicméně, růžové dny nás po jeho případném zvolení prý nečekají. Trump totiž hodlá bránit ekonomiku USA, a to i na úkor Evropy. Zřejmě zavede cla, což zasáhne oslabenou a zadluženou ekonomiku Evropy. Ale ani USA na tom, co se týče zadlužení, nejsou vůbec dobře.
Foto:
Archiv PL
Popisek: Docent Miroslav Ševčík u Obecního domu na výročí 28. října
reklama
Miroslav Ševčík byl také u Obecního domu, kde měl projev exprezident Václav Klaus.
Fakt chcete zavádět cenzuru médií a kontrolovat jejich obsah, jak uvedl váš poslanec Nerušil, který tvrdí, že se chcete zaměřit na kontrolu obsahu veřejnoprávních médií? To už tu bylo. Já chápu, že se vám nemusí líbit, co média píší nebo vysílají, ale to podle mě ještě vám politikům nedává právo do ...
Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
O tuto odpověď jste již vyjádřil(a) zájem. Děkujeme.
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.
Uživateli nejlépe hodnocený komentář
Prostě, když se dá dohromady 40 dlužníků,, ruský medvěd
, 29.10.2024 9:18:55
tak nevznikne jeden věřitel. to mají USA smůlu a hospodářství světa už pár let neřídí státy G7, tedy sedm nejzadluženějších zemí světa, nýbrž jejich věřitelé. A ono už není z čeho brát. To, že USA ze zoufalství už drancují i své spojence, neznamená prakticky nic. Na hospodářských trpaslících si moc nepomohou a desítky států se od jejich kamarádství odvracejí.