Seznam.cz objevil zajímavou minulost Miroslava Pocheho. Pracoval pro Zdeňka Bakalu, ale nikdy ho prý neviděl

13.06.2018 20:54

Server Seznam zprávy.cz se podíval na zoubek možnému českému ministrovi zahraničí Miroslavu Pochemu (ČSSD). Zjistil zajímavé věci, přesvědčte se sami.

Seznam.cz objevil zajímavou minulost Miroslava Pocheho. Pracoval pro Zdeňka Bakalu, ale nikdy ho prý neviděl
Foto: red
Popisek: Miroslav Poche

Europoslanec Miroslav Poche (ČSSD) podle zjištění serveru ještě v loňském roce pracoval pro miliardáře Zdeňka Bakalu. Ostravský uhlobaron a sponzor Knihovny Václava Havla zaměstnával někdejšího žižkovského komunálníka u svého cyklistického týmu.

Ing. Miloš Zeman

  • BPP
  • První přímo zvolený prezident ČR
  • prezident České republiky

„Poche do října loňského roku zasedal v dozorčí radě společnosti D-Continental Team, kterou přes lucemburskou společnost Decolef Lux kontroloval právě Bakala se svým rodinným svěřeneckým fondem. Firma D-Continental, která loni zanikla likvidací, vlastnila jeden z Bakalových cyklistických týmů. Česká společnost vždy stála ve stínu hlavní Bakalovy sportovní investice, jíž je špičková profesionální cyklistická stáj Quick Step Floors,“ napsal server.

Stojí přitom za pozornost, že Poche, který v dozorčí radě zasedal od roku 2012 až do pádu společnosti, je zároveň viceprezidentem Českého svazu cyklistiky. Poche se ovšem brání, že ze svého členství v radě nic neměl, svou pozici zastával bez odměny. A samotného Bakalu údajně nikdy neviděl. „Tím, že činnost cyklistického týmu financoval, vracel peníze do České republiky,“ podotkl také politik k filantropickému srdci Zdeňka Bakaly.    

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Obsadí cizí dům, zfetují se tam, že by nepoznali matku. Potěš pánbů, až převezmou otěže této země, obává se Ivan Vyskočil. A má vzpomínku na Palacha, která mnohé naštve...

6:49 Obsadí cizí dům, zfetují se tam, že by nepoznali matku. Potěš pánbů, až převezmou otěže této země, obává se Ivan Vyskočil. A má vzpomínku na Palacha, která mnohé naštve...

NEDĚLNÍ RÁNO S IVANEM VYSKOČILEM „Chtěl bych slyšet řev onoho pana Putny, kdyby obsadili jeho byt ne…