Širší vedení ČSSD v Praze zvolí členy některých orgánů strany

8. 4. 2017 6:22

Především volbou členů některých stranických orgánů se bude dnes dopoledne zabývat širší vedení ČSSD, které se sejde poprvé po březnovém sjezdu. Ústřední výkonný výbor by se mohl zabývat i úvodní fází volební kampaně, řekl ČTK ministr vnitra a statutární místopředseda ČSSD Milan Chovanec.

Širší vedení ČSSD v Praze zvolí členy některých orgánů strany
Foto: Zuzana Koulová
Popisek: Předseda ČSSD Bohuslav Sobotka na 39. sjezdu ČSSD v Brně

Sociální demokraté budou podle programu vybírat deset členů předsednictva, na základě vnitrostranických předpisů s kvótami pro ženy a straníky pod 30 let také zvolí některé členy ústředního výboru. "Takže nás čeká maraton voleb, následně budeme debatovat o nějakém prvním nástřelu volební kampaně, volebním projektu v úvodní fázi," uvedl Chovanec.

Jde o první zasedání ústředního výkonného výboru od sjezdu, který se konal zhruba před měsícem v Brně. Delegáti na něm potvrdili premiéra Bohuslava Sobotku ve funkci předsedy a podle jeho představ vybrali i tým místopředsedů včetně statutárního místopředsedy Chovance.


 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vam, čtk

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

EXKLUZIVNĚ Tlak Američanů na nákup vrtulníků je extrémní. Máme dokumenty, známe firmy, jména českých vojáků. Víme, jak probíhá tvrdý lobbing USA na našem území

16:06 EXKLUZIVNĚ Tlak Američanů na nákup vrtulníků je extrémní. Máme dokumenty, známe firmy, jména českých vojáků. Víme, jak probíhá tvrdý lobbing USA na našem území

Nákup víceúčelových vrtulníků pro armádu by mohl být v ideálním případě zadán v létě. Po jednání sně…