Škárka a Kočí zneužili Bártovy velkorysosti, svědčí u soudu poslanec VV

04.04.2012 9:35 | Zprávy
autor: mp

Před pražským soudem dnes pokračuje líčení s faktickým šéfem Věcí veřejných Vítem Bártou, který čelí obvinění z pokusu o uplácení. Poslanec VV Josef Novotný, který dnes před soudem vystupuje v pozici svědka, prohlásil, že nešlo o úplatek, ale o velkorysý dar od Bárty, kterého někteří lidé zneužili.

Škárka a Kočí zneužili Bártovy velkorysosti, svědčí u soudu poslanec VV
Foto: veciverejne.cz
Popisek: Poslanec za VV Josef Novotný

Začíná den šestý soudního líčení s šéfem poslaneckého klubu Věcí veřejných Vítem Bártou. Svědecké promluvy, které na dnešní den naplánoval soudce Jan Šott, odstartoval zákonodárce z Vysočiny Josef Novotný (VV).  Ten mimo jiné prohlásil, že byl od počátku přesvědčen, že Bártova štědrost k vlastním poslancům může být zneužita. A jak je vidět, měl pravdu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Pohyb

Dobrý den, co se týká pohybu, cyklostezky se staví, ne můj vkus někdy až moc a hlavně na úkor ostatních, třeba i chodců. Plánujete rozšiřovat i stezky pro chodce, kam nebudou smět kola, tak abyste po nich mohl jít třeba v bez obav s dětmi?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Nejen hádka o pohlaví. Celá přestřelka Macinky s Clintonovou v Mnichově

11:46 Nejen hádka o pohlaví. Celá přestřelka Macinky s Clintonovou v Mnichově

Český ministr zahraničí Petr Macinka promluvil na Mnichovské bezpečnostní konferenci. Vedle toho, že…