Škárka má nést k soudu štěnici. Zda je na ní Bárta, to ještě neví

12. 3. 2012 10:14

Poslanec Jaroslav Škárka, který před soudem obviňuje faktického šéfa VV Víta Bártu z nabízení úplatku. Již minulý týden překvapil soud tvrzením, že samotné předání peněz má zaznamenáno. Když to Bárta zaslechl, téměř se rozplakal. Ukázalo se ale, že další ze série nahrávek obestírajících kauzu VV může být tentokrát označena za pochybnou. Škárka zatím soudu nedodal originální nahrávku a tvrdí, že sám ani moc neví, co nahrávka obsahuje a co ne. Část záznamu totiž schází kvůli rušičkám. Zprávu přináší server Lidovky.cz.

Škárka má nést k soudu štěnici. Zda je na ní Bárta, to ještě neví
Foto: Hans Štembera
Popisek: Poslanec Jaroslav Škárka

Škárka slíbil, že dnes soudci dodá originál nahrávky na štěnici, kterou schovává u sebe v bytě. Posouzení obsahu prý už zůstává na soudci.

„Přístroj dodám, takže bude dohledatelné, co a kdy na něm bylo pořízené. Ještě jsem se nedíval, jestli tam ta nahrávka je, nebo není. Nicméně to, co jsem soudci už dal, je kopie, tam žádný rozdíl není,“ vysvětlil Škárka.

Další jednání před soudem započne až čtvrtého dubna. Do té doby chce soud vyhodnotit všechny důkazy a výpovědi, které má k dispozici. Bude muset posoudit větší množství nahrávek. S jednou přišel minulý týden i detektiv spolupracující s ABL Pavel Pertlíček. Zachycuje prý jeho schůzku s asistentem poslance Stanislava Humla, jenž údajně požadoval svědectví proti Bártovi.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Otec dvou psů Pospíšil, kolaborant. Po včerejším výroku o „Evropanech" je zatraceně horko

14:43 Otec dvou psů Pospíšil, kolaborant. Po včerejším výroku o „Evropanech" je zatraceně horko

V předvčerejším rozhovoru pro server E15 se redaktor Jaroslav Denemark bavil s Jiřím Pospíšilem, pře…