Škromach má blízko k PPF, napsal server. A zde je ostrá reakce

28. 9. 2012 7:40

Místopředseda Senátu Zdeněk Škromach spolu s prezidentem Václavem Klausem slavil vznik Čínské lidové republiky. Deník Aktuálně připomněl, že oba mají vazby na skupinu PPF, která chce v Číně prorazit. Škromach to poté na Facebooku označil za neskutečné lži.

Škromach má blízko k PPF, napsal server. A zde je ostrá reakce
Foto: Hans Štembera
Popisek: Zdeněk Škromach

Podle Škromacha jde jednoznačně o protičínskou kampaň. „Je neskutečné číst podobné spekulace a lži. S PPF jsem nikdy neměl nic společného. A dobré vztahy mezi našimi zeměmi považuji za prospěšné všem občanům ČR. Přitom respektuji právo na různé názory,“ rozhořčil se senátor.

Jako za bolševika

Aktuálně.cz uvádí, že dobré vztahy s Čínou ve čtvrtek budovala také vicepremiérka Karolína Peake, premiér Petr Nečas s tím začal již dříve, když odsoudil tzv. dalajlámismus a tím Čínu podpořil.

„Překvapuje mě zlá rétorika redaktorek Aktuálně.cz, které neměly ani tu slušnost, aby si vyžádaly můj komentář k jejich nepravdivým tvrzením. Ani bolševik by se nemusel styděl za takovouto štvavou kampaň,“ napsal Škromach.

Číňané začátkem října slaví vznik Čínské lidové republiky, de facto tedy převzetí moci komunisty. V roce 1949 čínský komunistický vůdce Mao Ce-tung 1. října vyhlásil ČLR na pekingském náměstí Tchien-an-men.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: joh

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Tohle Zemanovi tolerovat nebudeme! Jiří Pospíšil udeřil. A představil plán

20:29 Tohle Zemanovi tolerovat nebudeme! Jiří Pospíšil udeřil. A představil plán

Vítězství prezidenta Miloše Zemana nad ČSSD a premiérem Andrejem Babišem (ANO) v kauze Šmarda je pod…