Škromach už je zase online. Obnovili mu profil na Facebooku

22. 6. 2011 21:34

Senátora Zdeňka Škromacha, který velice aktivně žije na sociální síti Facebook, potkala o víkendu nešťastná příhoda - síť vyhodnotila, že neexistuje, a zrušila mu profil. Aktivní "facebookář" se ale nenechal dvakrát pobízet a svou existenci dokázal. A jeho profil je zase funkční.

Škromach už je zase online. Obnovili mu profil na Facebooku
reklama

"Udělal jsem kroky, které mně umožňují pravidla Facebooku. Už v pátek jsem odesílal email a ofocený pas na jejich žádost. Ozvali se mně včera večer. Profil obnovili," řekl Škromach pro Hodonínský deník Rovnost.

Proč mu správci sítě profil zrušili, neví. "Mám od nic v emailu zprávu. Ještě jsem ji nečetl. Myslím si, že tam mně nejspíše důvody zrušení napsali," podotkl.

Za celou věcí podle něj stojí skupina lidí, která jeho profil nahlásila. K tomu je na Facebooku nutné vyplnit formulář se jménem, adresou a emailem, dále pak ještě okopírovat doklad totožnosti a odeslat jej s formulářem.

Škromach na Facebooku skutečně "žije", jako jeden z mála politiků si profil spravuje sám a pravidelně tam přispívá. "Nejsem levicově založený člověk, ale tady v tom je u mě Zdeněk Škromach borec a zaslouží si respekt," chválí senátorovu online iniciativu jeden z jeho facebookových přátel.

Čtěte:

Facebook rozhodl: Zdeněk Škromach neexistuje

To, co předvádí na Facebooku Škromach, je neskutečné, říká odborník

Foto: Hans Štembera

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: par
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Nesmíte říkat „blázen“, ale „člověk s duševním onemocněním“, káže zástupkyně ombudsmana Šimůnková. A má i další nápady, ze kterých si někteří smíchy poprskali monitor

8:13 Nesmíte říkat „blázen“, ale „člověk s duševním onemocněním“, káže zástupkyně ombudsmana Šimůnková. A má i další nápady, ze kterých si někteří smíchy poprskali monitor

Zástupkyně ombudsmana Monika Šimůnková se domnívá, že by některé výrazy mohly pro svoji nevhodnost z…