Slonková s Kubíkem vrací úder. A jiní mají z dojemného rozhovoru „staršího bratra“ srandu

15.11.2018 9:07

V dnešním vydání deníku Právo vyšel rozhovor s Petrem Protopopovem. Mužem, jenž měl podle slov Andreje Babiše juniora spáchat jeho únos na Ukrajinu a do Ruska. Sociální sítě se hned plnily reakcemi na jeho slova.

Slonková s Kubíkem vrací úder. A jiní mají z dojemného rozhovoru „staršího bratra“ srandu
Foto: Repro Seznam
Popisek: Andrej Babiš mladší v reportáži Seznamu
reklama

„Tak nevím, jestli se mám smát, nebo jít taky k lékaři, ta schíza je plíživě nebezpečná,“ poznamenal exposlanec ČSSD Radim Turek.

 

„Nikdo mi nevymluví, že ten Protopopov není nemanželský syn Franze Kafky, neboť nikdo jiný nemůže být takového rozhovoru schopen,“ dodal exposlanec za ODS Miroslav Macek.

„Placený bratr,“ podotkl ironicky reportér Jan Hrbáček.

 

A ironický byl i novinář Tomáš Klvaňa. „Když se o Vás Rus stará jako o bratra... Bratříčku, nevzlykej,“ podotkl.

 

Internetový publicista Daniel Dočekal pak k rozhovoru podotkl jen: „Ruské bajky“.

„Andrej Babiš slíbil, že Prototopov vydá rozhovor a tady je. Každopádně od teď už nemohou Seznamu vyčítat nějaký zásah do soukromí. Tohle je teprve průlom. Včetně fotek, zmínek o milostném vztahu, zdraví... Pozoruhodný rozhovor, vnáší do tématu ještě více nejasností a otázek,“ řekl novinář, šéfredaktor Respektu Erik Tabery.

Své pak uvedl i novinář Filip Rožánek.

 

„Aha. Takže syna premiéra seznámím na okupovaném Krymu se ženou, kterou jako ‚opatrovník‘ znám pár dní, pak s ním v klidu poruším všechna myslitelná pravidla a přejedu na území Ukrajiny, kde ho s ní na východě země nechám samotného,“ poznamenal pak na Twitteru k rozhovoru také reportér ze Seznam Zpráv Filip Horký.

„Rozhovor s P. Protopopovem je zajímavý tím, že potvrzuje přítomnost syna premiéra na okupovaném Krymu. Ten je pod kontrolou Ruska a jeho tajných služeb. Pak je syn ponechán na východě Ukrajiny sám s neznámou ženou. To je velké bezpečnostní riziko," komentuje pak celou věc novinář Respektu Ondřej Kundra. 

Samotní autoři Zvláštního vyšetřování Sabina Slonková a Jiří Kubík, kteří celou kauzu rozpoutali, nyní poukazují na to, jak jim Protopopov lhal. „Nikdy jsem na Krymu nebyl,“ uváděl pro Seznam Zprávy. Nyní však právě v Právu říká pravý opak. 

Původní text ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: vef

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Moje sestra nikdy neřekla, že přijmeme tisíce imigrantů a dáme jim byty pro mladé! Pirát Ferjenčík odhaduje, kdo šíří tyto dezinformace

20:53 Moje sestra nikdy neřekla, že přijmeme tisíce imigrantů a dáme jim byty pro mladé! Pirát Ferjenčík odhaduje, kdo šíří tyto dezinformace

Piráti mají dost politických zkušeností, aby zvládli vládnout zemi, a mají i dostatek odborníků. V t…