Slovenka se v Itálii družila s migrantem. Povídali si, popíjeli, ale pak sranda skončila

13.10.2018 12:26

Česko-italská blogerka Monika Pilloni se znovu hlásí o slovo. Nahlédla do italského tisku a narazila na příběh, o který se chce podělit i s českou veřejností. Hlavní roli v něm hrají migranti a spolu s nimi bohužel i znásilněná Slovenka.

Slovenka se v Itálii družila s migrantem. Povídali si, popíjeli, ale pak sranda skončila
Foto: Archiv
Popisek: Italská vlajka

Deník il Giornale informoval o osmatřicetileté ženě procházející ze Slovenska, která přišla na policii a oznámila, že byla znásilněna a násilně zadržována v uprchlickém středisku neziskové organizace Baobab Experience, u nádraží Tiburtina v Římě.   

Žena v noci z 8. na 9. října zavítala na návštěvu ke dvacetiletému mladíkovi z Tuniska, se kterým popíjela alkohol. Povídali si. Jenže když chtěla odejít, Tunisan se na ní vrhl a znásilnil ji. Pak ji u sebe ve stanu násilím držel celou noc, tvrdí Pilloni s odkazem na informace italského deníku. Ženě se podařilo utéct až druhý den ráno, když mladíka přesvědčila, že ji musí pustit ze stanu, aby si mohla odskočit. Když se konečně dostala ven, hned vyrazila na policii.

Není přitom bez zajímavosti, že mladík je již policii velmi dobře známý. Za své předchozí přešlapy již dostal zákaz pobytu v Římě a teď je ve vězení.

Monika Pilloni přidala pár informací i k neziskové organizaci Baobab Experience. Jednoho dne prý zabrala parkoviště za nádražím Tiburtina v Římě a postavila tam stany a několik přístřešků. Přespat tu mohli nejen uprchlíci, ale také bezdomovci a drogově závislí.

„Napomáhá ovšem většinou nelegálním migrantům, kteří se přemisťují k severním hranicím, aby se pokusili o další nelegální přechod, jako tomu bylo například i u skupinky z lodě Diciotti – této skupince dokonce členové Baobabu  zajistili odvoz až na francouzské hranice! Takže prakticky napomáhají nelegální migraci. Není divu, že vyjádřili solidaritu zatčenému starostovi z Kalábrie, který nedovoleně bez potřebných dokladů legalizoval, uzavíráním fiktivních sňatků, nelegální migranty, a naopak jsou proti Salviniho bezpečnostnímu dekretu,“ poznamenala k tomu Pilloni.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Babiš vládne dál. Ale dostal do „huby“. Bylo to ostré

4:47 Babiš vládne dál. Ale dostal do „huby“. Bylo to ostré

Až do čtvrté hodiny ranní čelila ve čtvrtek vláda Andreje Babiše již druhému pokusu opozice vyslovit…