Slovenka se vymočila na Korán a pak ho spálila. A už jí vyhrožují paragrafy o hanobení

12.02.2017 7:18

Na sociální síti se objevilo video, na kterém mladá Slovenka pod slovenskou vlajkou roztrhá, pomočí a poté spálí svatou knihu muslimů Korán. Informoval o tom server Novinky.cz s tím, že pálení Koránu považují muslimové za neodpustitelný hřích.

Slovenka se vymočila na Korán a pak ho spálila. A už jí vyhrožují paragrafy o hanobení
Foto: Hans Štembera
Popisek: Slovensko

Expertka na trestní právo Lucia Kurilovská v televizi Joj řekla, že Slovenka mohla spáchat hned několik trestných činů. Jde o hanobení rasy, národa a přesvědčení a podněcování k národnostní, rasové a etnické nenávisti.

Celý text je ZDE.

Jak server upozornil, podle některých informací se Slovenka momentálně zdržuje ve Finsku a je na ni podáno několik trestních oznámení. „To mě nezastaví. Odkazuji všem, i policistům, nikdo mě nezastaví,“ uvedla na videu. „Co se týče islámu. Jsou to pro mě paraziti,“ řekla žena na videu.

Podle serveru se kopie videa na internetu nezadržitelně šíří. Řada cizinců upozornila, že aktivity této dívky jsou přímo spojovány se Slovenskem a postojem Slováků k muslimům. „V čase terorismu může tato provokace vážně ohrozit bezpečnost Slovenska,“ konstatovala televize Joj.

K celému případu se krátce vyjádřil protiislámský aktivista Martin Konvička. „Pochcaný kus MAKULATURY ohrožuje zemi, která není s nikým ve válce, nesousedí s nepřáteli, je členem ‚mocného‘ NATO... A jistě má berňák, který od lidí vybírá peníze na ‚plnění funkcí státu‘,“ napsal Konvička.

Celý text příspěvku Martina Konvičky na jeho facebookovém profilu:

Stav takzvaného západu, začátek 21. století:

pochcaný kus MAKULATURY ohrožuje zemi, která není s nikým ve válce, nesousedí s nepřáteli, je členem "mocného" NATO ... a jistě má berňák, který od lidí vybírá peníze na "plnění funkcí státu".

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vam

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Tak se mi zase ozval... Pohlavní údy a konečníky létaly! Ivan Vyskočil se znovu střetl s mužem, který mu nabízel milion za odmítnutí vyznamenání od Zemana

8:05 Tak se mi zase ozval... Pohlavní údy a konečníky létaly! Ivan Vyskočil se znovu střetl s mužem, který mu nabízel milion za odmítnutí vyznamenání od Zemana

NEDĚLNÍ RÁNO S IVANEM VYSKOČILEM Humbuk kolem sochy maršála Koněva v pražských Dejvicích i zastavení…