Slovensko se nesoudí. Italského poradce spojovaného s mafiány našli na dně Gabčíkova

25.07.2020 10:56 | Zprávy
autor: mp

Než byl slovenský novinář Ján Kuciak zvražděn, psal mimo jiné také články o působení italských podnikatelů a mafie na Slovensku. Jeden z poradců italských podnikatelů, jenž je spojován s mafií, byl nalezen mrtev ve vodní nádrži v Gabčíkově.

Slovensko se nesoudí. Italského poradce spojovaného s mafiány našli na dně Gabčíkova
Foto: Archiv
Popisek: Italská vlajka

Podle serveru Pravda.sk byl Loris Colusso, finanční poradce italských podnikatelů, před týdnem prohlášen za nezvěstného. Po týdnu bylo tělo sedmašedesátiletého Itala nalezeno ve vodní nádrži v Gabčíkově.

Colusso spolupracoval také s Antoninem Vadalou, který byl v Itálii odsouzen k trestu odnětí svobody přesahujícímu 9 let. Také o Vadalovi a jeho aktivitách na Slovensku psal Ján Kuciak.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Oto​ Klempíř byl položen dotaz

Proč by lidé nemohli kdekoliv vyjádřit svůj názor?

A to i třeba na festivalu? Proč jen kritizujete druhé? Napadlo vás se třeba zamyslet nad tím, že byste se mohli chovat a jednat jinak? A co jste čekal, když na nepolitickou akci přijde politik, jestli jste tam chtěl jít, proč jste nešel mezi lidi, ale papalášsky na pódium? Proč?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Macinka poslal Tchaj-wanu vzkaz ohledně Evropských hodnot

4:43 Macinka poslal Tchaj-wanu vzkaz ohledně Evropských hodnot

Tchajwanská vláda dlouhodobě financuje neziskovou organizaci Evropské hodnoty. Ministr zahraničních …