Slovenský web zkoumá, zda Zeman a Fico neporušili zákaz kouření

04.04.2013 18:25

Zda český prezident Miloš Zeman a slovenský premiér Robert Fico neporušili slovenský zákon proti kouření, zkoumá slovenský web cas.sk. Na fotografiích pořízených před dnešním obědem na úřadu vlády v Bratislavě jsou totiž před oběma politiky vidět popelníky.

Slovenský web zkoumá, zda Zeman a Fico neporušili zákaz kouření
Foto: Hans Štembera
Popisek: Prezident Miloš Zeman
reklama

Pokud si někdo ze stolovníků po jídle zapálil, pak zřejmě porušil zákon, který na Slovensku zakazuje kouření v úředních budovách. Jestli si Zeman nebo Fico opravdu zakouřili, ale podle webu zatím není jasné.

Slovenský parlament schválil před čtyřmi lety novelu zákona na ochranu nekuřáků, která přinesla některá přísnější opatření omezující kuřáky. Především úplně zakázala kouření v budovách úřadů, v divadlech, na výstavištích, v obchodních domech, kinech, muzeích a v galeriích.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: čtk, mp
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Pavel Novotný v ráži: Vyzkoušel jsem všechny dostupné drogy. Uprchlíci? Vstřebali bychom sto tisíc. Já bych zvládnul deset

22:22 Pavel Novotný v ráži: Vyzkoušel jsem všechny dostupné drogy. Uprchlíci? Vstřebali bychom sto tisíc. Já bych zvládnul deset

Starosta pražských Řeporyjí a významný politik ODS Pavel Novotný přišel podebatovat do Studia svobod…