Smrdí tam moč, je tam špína a smetí. Okamurův poslanec tam ubytovává Romy pobírající dávky, uvádí noviny

01.11.2017 11:44 | Zprávy

Poslanec za SPD Lubomír Volný vydělává na nouzi romských rodin závislých na dávkách od státu na bydlení. Uvádí to dnešní MF Dnes v kontrastu s prohlášením lídra SPD Tomia Okamury, jenž chce odnímat peníze právě parazitům.

Smrdí tam moč, je tam špína a smetí. Okamurův poslanec tam ubytovává Romy pobírající dávky, uvádí noviny
Foto: Archiv poslance Volného
Popisek: Poslanec Lubomír Volný s Tomio Okamurou a Jarkem Nohavicou

Volný Romům draze pronajímá v Ostravě dva zchátralé domy, jež koupil v roce 2012 a 2013. Jedna z oslovených Romek deníku MF Dnes řekla, že měsíčně platí 12 tisíc korun.

Volný třípatrové domy koupil za 1,25 milionu a 1,95 milionu. On sám tvrdí, že se stal obětí nákupu, neboť domy kvůli tomu, že se nacházejí v ghettu, jsou neprodejné. „Pokud má kdokoliv pocit, že se jedná o lukrativní činnost, a má zájem si vyzkoušet správu nemovitostí v takovéto konstelaci lokality a klientů, již zítra s ním s radostí podepíšu kupní smlouvu,“ nechal se slyšet Volný.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: vef

Andrej Babiš byl položen dotaz

Na co podle vás tak strašně potřebujeme Ukrajince?

A jste nebo nejste pro jejich zařazení do českého sociálního sytému? Jaké konkrétní dávky by jim dávalo ANO, kdybyste byli ve vládě? A komu? Všem Ukrajincům?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
style="min-height:300px;"> reklama
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ceny se tu blíží Západu, životní úroveň mnohem méně, rozebírá ekonom

16:05 Ceny se tu blíží Západu, životní úroveň mnohem méně, rozebírá ekonom

Zdražování potravin opět nabírá na síle a ve vzduchu se vznáší otázka, kdo ceny tlačí vzhůru nejvíce…