Sněmovna se sejde z podnětu KSČM a Úsvitu k církevním restitucím

24.07.2014 6:02 | Zprávy
autor: dkr, čtk

Sněmovna se dnes sejde z podnětu opozičních KSČM a hnutí Úsvit k církevním restitucím. Vláda by měla podle navrženého programu informovat poslance o postupu úřadů při vydávání majetku.

Sněmovna se sejde z podnětu KSČM a Úsvitu k církevním restitucím
Foto: Hans Štembera
Popisek: Březnové zasedání poslanecké sněmovny

 Podle zástupců komunistické strany a Úsvitu příslušné úřady nechtějí po žadatelích všechny potřebné doklady, a porušují tím zákon. Například podle předsedy KDU-ČSL a vicepremiéra Pavla Bělobrádka jsou ale taková podezření bezpředmětná.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Libor Vondráček byl položen dotaz

Ukrajina v EU?

Cituji z prohlášení vaší strany: Evropská unie se snaží urychlit přístupová jednání s Ukrajinou. Kdo jako přesně? Kdo ten proces přijetí řídí? A kdo vlastně rozhoduje o přijetí či nepřijetí nějaké země do EU?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Chcíplá stávka. Vyrazí do boje za ČT kádry od Jourové?

17:50 Chcíplá stávka. Vyrazí do boje za ČT kádry od Jourové?

ROZJEZD ZDEŇKA ZBOŘILA „Umrněné“. Letošní protesty za Českou televizi jsou podle Zdeňka Zbořila, pam…