Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) považuje chystanou jízdu ruských motorkářů z organizace Noční vlci Evropou za reakci ruské vlády na nedávný průjezd amerického konvoje. Řekl to dnes novinářům po setkání s polskou premiérkou Ewou Kopaczovou. Jeho názor na průjezd motorkářů se prý v zásadě shoduje názorem ministra zahraničí Lubomíra Zaorálka (ČSSD), který jízdu označil za provokaci.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
A myslíte, že za nízké mzdy mohou Ukrajinci? Ano, jsou často ochotni dělat za míň, ale ten problém, že máme nízké mzdy je přeci dlouhodobý a rozhodně nevzniknul s příchodem Ukrajinců.
Ukrajinský sociolog Volodymyr Ishchenko působící jako výzkumný pracovník na Institutu pro východní E…