Premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) považuje chystanou jízdu ruských motorkářů z organizace Noční vlci Evropou za reakci ruské vlády na nedávný průjezd amerického konvoje. Řekl to dnes novinářům po setkání s polskou premiérkou Ewou Kopaczovou. Jeho názor na průjezd motorkářů se prý v zásadě shoduje názorem ministra zahraničí Lubomíra Zaorálka (ČSSD), který jízdu označil za provokaci.
Foto:
Hans Štembera
Popisek: Předseda ČSSD Bohuslav Sobotka
,,Politika se změnila v soutěž o to, kdo koho označí za většího lumpa. O budoucnosti se mluví stále méně. Návrhy se neposuzují podle jejich přínosu, ale podle toho, kdo je vyslovil.
Politické strany se většinou zabetonovaly ve svých pozicích, a to samé se často stalo i s jejich členy a kandidáty. Za...
Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
O tuto odpověď jste již vyjádřil(a) zájem. Děkujeme.