Sobotka: Peakovci budou schvalovat vše pro to, aby dál přežili

28.04.2012 10:48 | Zprávy

Podle předsedy sociálních demokratů Bohuslava Sobotky bude fanklub Peake, který po boku topky a ODS v pátek přežil hlasování o důvěře, automaticky schvalovat všechno, co jim bude předloženo.

Sobotka: Peakovci budou schvalovat vše pro to, aby dál přežili
Foto: Hans Štembera
Popisek: Předseda ČSSD Bohuslav Sobotka

A to proto, aby neuvedla ke zhroucení celou tuhle "křehkou konstrukci". Sobotka si ani nemyslí, že by se ČSSD v případných volbách měla vázat právě s komunisty, říká v sobotním rozhovoru pro MF Dnes.



„Politika nynější vlády vyvolala různé vlny nespokojenosti, probouzejí se i spodní proudy,“ říká Sobotka. Myslí tím různé organizace, vymezující se vůči demokratickému systému. Právě proto chtějí sociální demokraté nové volby. Nebude prý pro demokracii dobře, jestliže Nečasova vláda vydrží až do roku 2014. „Nebude to dobře ani pro ekonomiku, ani pro většinu obyvatel,“ říká Sobotka pro sobotní MF Dnes.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: jno

Jan Kuchař byl položen dotaz

Proč neodejdete z vlády?

Nechápu to. Vždyť i když vy za ODS stojíte, ona se vás snaží evidentně do celé kauzy namočit, abyste se potopili s ní. A vy si to necháte líbit?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů: