Sobotka se i přes vyřešení sporu setká s Válkovou a Marvanovou

04.06.2014 7:05 | Zprávy
autor: dkr, čtk

Premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) se dnes i přes vyřešení sporu na ministerstvu spravedlnosti sejde s ministryní Helenou Válkovou (ANO) a její končící náměstkyní Hanou Marvanovou. Marvanová se po sporech s Válkovou vrací do advokacie a na její místo od středy nastoupí šéf legislativního odboru ministerstva financí Robert Pelikán.

Sobotka se i přes vyřešení sporu setká s Válkovou a Marvanovou
Foto: Hans Štembera
Popisek: Bohuslav Sobotka

 Ministerský předseda bude chtít slyšet názor Marvanové na to, jak ministerstvo spravedlnosti funguje a kde vidí problematická místa. Od Válkové bude zase chtít garance, že resort splní legislativní úkoly, které má. O situaci v resortu, který má podle některých členů vlády vážné problémy, chce hovořit i se šéfem ANO Andrejem Babišem, od kterého si jako od jednoho z předsedů koaličních stran slibuje definitivní stanovisko.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Róbert Šlachta byl položen dotaz

Co tím přesně myslíte?

Myslím tím, co jste prohlásil, a to, že u armády musí být jasně dané kompetence i odpovědnost. Ono teď snad nejsou? A co tedy přesně navrhujete?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Minář svolává Letnou. Ale pozor: Lidé už před ním varují

11:08 Minář svolává Letnou. Ale pozor: Lidé už před ním varují

„Je třeba ukázat naši kolektivní sílu,“ šéf spolku Milion chvilek Mikuláš Minář svolává na 21. březn…