Sobotka se setká se srbským premiérem Vučičem

31.10.2014 6:17 | Zprávy

Ministerský předseda Bohuslav Sobotka (ČSSD) se dnes v Praze setká se svým srbským protějškem Aleksandarem Vučičem. Diskutovat budou zejména o spolupráci v oblasti železniční infrastruktury, energetiky, zdravotnictví a vodohospodářství.

Sobotka se setká se srbským premiérem Vučičem
Foto: Hans Štembera
Popisek: Premiér Bohuslav Sobotka

Na první vzájemné schůzce budou oba politici probírat také oboustranné vztahy v oblasti obrany a bezpečnosti. Česko chce také s Bělehradem sdílet zkušenosti s přípravou na členství v Evropské unii, o které nyní Srbsko usiluje. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: luš, čtk

Mgr. Lucie Potůčková byl položen dotaz

Spravedlnost

Nebylo by nejspravedlivější, kdybyste jako politici neměli imunitu? Proč ji nezrušíte? Podle mě tak se sebe děláte něco víc. Kdybyste neměli imunitu, tak by pak ani nemohla nastat situace, že někdo nebude vydán a vyšetřován. Co vy na to?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Rajchl vyhlásil válku Oganesjanovi. Přepadli mu dceru

8:22 Rajchl vyhlásil válku Oganesjanovi. Přepadli mu dceru

Předseda strany PRO Jindřich Rajchl podal trestní oznámení na aktivistu Vojtěcha Pšenáka, asistenta …