Sociální demokrat vzkázal hradnímu muži: Stačí, aby se ČSSD naštvala a Zeman...

1. 7. 2013 12:14

Bývalý senátor ČSSD, advokát Jiří Vyvadil, na svém Facebooku oglosoval prohlášení hradního kancléře Vratislava Mynáře, který prohlásil, že předseda ČSSD Bohuslav Sobotka je stejně slabý jako stisk jeho ruky. Vyvadil, který v prezidentských volbách volil Zemana, Mynářovi rozčíleně vzkázal, že by jej velmi zajímalo, jaký moc silný stisk má on, jenže to bohužel nikdy nezjistí, protože Mynářovi by ruku v životě nepodal.

Sociální demokrat vzkázal hradnímu muži: Stačí, aby se ČSSD naštvala a Zeman...
Foto: Archiv JV
Popisek: Advokát Jiří Vyvadil

„Nejdříve nemáte osobní statečnost postavit se jako předseda vítězné strany do čela vlády a místo toho stavíte vaše zájmy a zájmy sociální demokracie sobecky před zájmy občanů této země. Když to udělá Marie Benešová, která je připravena převzít tento úkol, tak Vaše reakce je hodna malého dítěte, kterému na pískovišti berou bábovičky, a jediné, co Vás napadne, je pokus o její vyloučení z ČSSD,“ tepal Mynář do Sobotky.

„A aby toho nebylo málo, tak v momentě, kdy procitnete a zjistíte, že Vám ujíždí vlak, tak náhle berete zpátečku a jste připraven si říct o sestavení vlády. Tento pokus samozřejmě nemá šanci na úspěch,“ dodal posléze. Pak uzavřel, že lidem by zde bylo o hodně lépe, kdyby levice měla ve svém čele silnou osobnost, a ne slabocha, který nedovede ani pořádně stisknout ruku.

Text si na serveru Novinky.cz přečetl advokát Jiří Vyvadil, někdejší senátor za ČSSD. A zareagoval vskutku rázně. „Idiot Mynář (tak jej nadále už budu pracovně nazývat) ani nezaznamenal, že požadavek ČSSD na pověření je pro 2. kolo,“ vmetl kancléři. Ten si prý nebyl schopen všimnout ani toho, že tento požadavek vznesl prezidentův oblíbenec Michal Hašek.

„Nevím jaký má stisk pan Mynář. Já bych mu nikdy ruku nepodal,“ pokračuje advokát. „Ten idiot si ovšem neuvědomuje, že je schopen svou hloupostí stáhnout dolů i svého Zemana,“ varuje. Podle něj ČSSD za prezidentem Zemanem stojí, ovšem nikoliv jako za Bohem, ale jako za svým bývalým předsedou.

„Ať ten idiot nedráždí. Stačí, když se ČSSD rozzlobí a do dvou měsíců by bylo postavení Zemana jenom ceremoniální,“ upozorňuje bývalý senátor. Ten zároveň prosí lidi ze SPOZ, kde je hradní kancléř stále organizován: „Zastavte toho tupce, prosím.“

Co přesně napsal na Facebooku Jiří Vyvadil:

Každý jsme nějaký. Ovšem idiot Mynář (tak jej nadále už budu pracovně mazývat) ani neznamenal, že požadavek ČSSD na pověření pro 2. kolo, požádal pro ČSSD a tím i pro Sobotku Michal Hašek. Nevím jaký má stisk pan Mynář. Já bych mu nikdy ruku nepodal. Ten idiot si ovšem neuvědomuje, že je schpen svou hloupostí stáhnout dolů i svého Zemana. ČSSD za Zemanem stojí, ale ne jako za Bohem, ale jako za svým bývalým předsedou strany, ke které se na našem sjezdu přihlásil. Ať ten idiot nedráždí. Stačí, když se ČSSD rozlobí a do 2 měsíců by bylo postavení Zemana jenom ceremoniální. Nevím, zda můj blog sledují přátelé ze SPOZ. Zastavte toho tupce. prosím.


 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: jav
reklama

Produkt zdarma za recenzi?

Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Hamáček toho má už dost. Bouchl do stolu a odhalil, jak je to se „syrskými sirotky“ z Řecka: Sedmnáctiletí Pákistánci a Afghánci. Bezpečnostní riziko pro naši zemi!

17:35 Hamáček toho má už dost. Bouchl do stolu a odhalil, jak je to se „syrskými sirotky“ z Řecka: Sedmnáctiletí Pákistánci a Afghánci. Bezpečnostní riziko pro naši zemi!

Ministr vnitra a předseda ČSSD Jan Hamáček se důrazně ohradil proti všem kritikům, kteří mu vyčítají…