Šokující! Na "seznamu nepřátel" Ukrajiny je i americký prezident

10.11.2016 21:40

Na Ukrajině aktualizovali seznam nejhorších nepřátel země, kteří škodí vládě v Kyjevě. Za rok 2015 na seznamu nechyběl český prezident Miloš Zeman. V roce 2016 se tam objevuje nově zvolený prezident USA Donald Trump.

Šokující! Na "seznamu nepřátel" Ukrajiny je i americký prezident
Foto: Jan Rychetský
Popisek: V Oděse přes její rozervanost visí pouze ukrajinské vlajky

Na serveru Zlochinec.Kyiv.ua je k vidění nový seznam nepřátel Ukrajiny aktualizovaný pro rok 2016. Nechybí na něm nově zvolený americký prezident Donald Trump, francouzská kandidátka na prezidentku Marine Le Penová a spolu s ní i francouzský exprezident Nicolas Sarkozy, který by se v roce 2017 rád vrátil do úřadu. Spolu s nimi na seznamu nepřátel Ukrajiny figuruje ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov. Stojí za pozornost, že se na řečený seznam dostal také končící generální tajemník OSN Pan Ki-mun.

Nepřítelem číslo jedna je prý ovšem nejbohatší muž Ukrajiny Rinat Achmetov. Na pomyslném stupínku vítězů s ním stojí ještě ideolog Vladislav Surkov, jenž má blízko k ruskému prezidentovi Vladimiru Putinovi. Surkov chce údajně zničit Ukrajinu. Bronzovou příčku obsadil muž, jenž je prý pravou rukou Surkova, Inal Ardzinba. Pomyslná bramborová medaile údajně patří Viktoru Mevedčukovi. Tento muž kdysi platil za šedou eminenci v Kyjevě, ale dnes s vládou vyjednává za povstalce na jihovýchodě Ukrajiny. Není bez zajímavosti, že ruský prezident Vladimir Putin je kmotrem Medvedčukovy dcery.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Míšenci bývají hezcí lidé. Češi se bojí mísení kultur. Nová krev by jim prospěla,“ doporučovala u Drtinové novinářka Jezairiová

20:02 „Míšenci bývají hezcí lidé. Češi se bojí mísení kultur. Nová krev by jim prospěla,“ doporučovala u Drtinové novinářka Jezairiová

Novinářka Pavla Jezairiová byla hostem interview Daniely Drtinové na serveru DVTV.cz. Jezairiová se …