Soud uložil bývalému vedoucímu oddělení interního auditu ministerstva vnitra Václavu Chocholovi dvouletý podmíněný trest vězení za to, že ukradl své kolegyni 360.000 korun ze služebního trezoru. Zároveň uložil patnáctiměsíční podmínku Chocholovu někdejšímu nadřízenému Petru Plaňanskému, který krádež neohlásil policii. Verdikt není pravomocný. Oba muži vinu odmítají, kauzu označili za policejní komplot.
Foto:
Hans Štembera
Popisek: Městský soud rozhodl o vině Romana Janouška. Má si odsedět tři roky a na pět let má zákaz řízení. Verdikt není pravomocný, vyslechnout si ho v soudní síni Janoušek nebyl
Co myslíte tím férovějším systémem pro přidělování dávek? Protože to je něco, co u nás fakt nefunguje. Potřební je mnohdy nedostanou nebo málo, za to někteří je hojně zneužívají. Jaké je to vaše řešení? Tvrdíte, že ho máte. Otázkou taky je, proč jste ho za vaší vlády nenastolili?
Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
O tuto odpověď jste již vyjádřil(a) zájem. Děkujeme.