Soudruhu Havlíčku! Ajaj, to je p*del! Ministr se pořádně spálil a lid se baví

28.02.2020 19:29 | Zprávy
autor: tle

Z „multiministra“ Karla Havlíčka si dělali Češi srandu. Ministr průmyslu, obchodu a dopravy na Twitter sdílel příspěvek z noci, kdy začal padat sníh. „Jsme připraveni, lidé i technika v plné pohotovosti. Máme nastartováno celkem 180 sypačů a připraveno 600 pracovníků,“ svěřil se na Twitteru. Reakce? „Až na to, soudruhu Havlíčku, že SSÚD Bernartice není u Humpolce, ale o 3 sjezdy a 25 km jinde,“ upozornil ministra na nepřesnost jeden uživatel Twitteru. „Manželce se rozbila sušička na prádlo a vypadá to u nás jak na Starém bělidle. Nemohl byste k nám dneska zaskočit a mrknout se na to?“ napsal bývalý ředitel Komerční banky. A bylo toho víc! Informovalo o tom Echo24.

Soudruhu Havlíčku! Ajaj, to je p*del! Ministr se pořádně spálil a lid se baví
Foto: Hans Štembera
Popisek: Dálnice, ilustrační foto

Češi si začali dělat srandu z ministra průmyslu a obchodu a ministra dopravy Karla Havlíčka. Ten působí též jako místopředseda vlády. Ten se v poslední době na sociálních sítích prezentuje jako člověk, který zvládne všechno, má řešení na každý problém a dohlíží na to, aby každý dělal to, co má. „Naposledy se ve čtvrtek před půlnocí a v pátek ráno chlubil, jak kvůli sněžení v noci dohlížel na práci sypačů a pracovníků Ředitelství silnic a dálnic. Lidé se do něj proto pustili a řetězově mu píší, aby přišel vyřešit i jejich potíže včetně porouchané sušičky nebo rozbité postele,“ napsal web Echo24.cz.

Celý článek ZDE

Ministr si zakládá na práci se sociálními sítěmi stejně tak jako právě premiér. Na svém twitteru totiž sdílel včera v noci příspěvek, jak stojí u silničářské techniky, když poté, co začalo sněžit, si odskočil na Středisko správy a údržby silnic Bernartice. „Jsme připraveni, lidé i technika v plné pohotovosti. Máme nastartováno celkem 180 sypačů a připraveno 600 pracovníků,“ svěřil se na Twitteru.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tomio Okamura byl položen dotaz

Ukrajinští žáci ve školách

Jaké řešení navrhujete? To nemají chodit do školy? To je asi nesmysl, který by se mohl nevyplatit, když tu pak zůstanou a budeme tu mít negramotné lidi, navíc by pak rodiče nemohli ani pracovat, kdyby je museli hlídat a žádali by o dávky…

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Silná lobby za Pavlem. Turek pojmenoval problém

19:25 Silná lobby za Pavlem. Turek pojmenoval problém

Vládní zmocněnec pro klimatickou politiku Filip Turek (Motoristé) naznačil, že prezident Petr Pavel …