Spor v letadlech: Letušky Air France prý nechtěly v Íránu nosit hidžáb

09.04.2016 15:01 | Zprávy
autor: vam

Letušky francouzské letecké společnosti Air France vyhrály spor o obsazování letů do Teheránu. Mnohým z nich se nelíbilo, že jim zaměstnavatel interním pokynem oznámil, že si před vystoupením v Teheránu budou muset zahalit hlavu hidžábem. Informoval o tom server iDnes.cz.

Spor v letadlech: Letušky Air France prý nechtěly v Íránu nosit hidžáb
Foto: pixabay.com
Popisek: Írán

Letecká společnost nakonec ustoupila svým zaměstnankyním a oznámila, že ženy nebudou do posádek směřujících do Teheránu přidělovány, pokud si to nebudou přát.

Celý text je ZDE

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Katerina​ Demetrashvili byl položen dotaz

Myslíte, že NATO skončí?

Myslíte, že může fungovat bez USA? A kdyby skončilo, nemyslíte, že to vyvolá třetí světovou válku, protože už řada zemí včetně nás nebude mít ochranu, čehož určitě bude chtít třeba Putin využít? A máme vůbec na to, se případně ubránit bez NATO?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„To se mi nelíbí.“ Babiš přitlačil pumpaře. Tvrdě

17:50 „To se mi nelíbí.“ Babiš přitlačil pumpaře. Tvrdě

Premiér Andrej Babiš se ozval občanům z dovolené a ubezpečil je, že stále naplno pracuje. Zároveň vz…