„V průběhu probíhajících operací se nemůžeme a nebude vyjadřovat,“ uvedla mluvčí generálního štábu Magdalena Dvořáková. Situaci nechtěl komentovat ani mluvčí Ministerstva obrany Jan Pejšek. Podle LN informaci nekomentoval ani premiér Andrej Babiš a americká ambasáda.
Podle deníku Češi vypátrali teroristy, kteří u přípravy útoku asistovali, na základě zpravodajských informací od aliančních spojenců. Na pachatele poté zaútočila 601. skupina speciálních sil generála Moravce z Prostějova.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: čtk
Tou válkou proti nezisku myslíte neziskovky?
A nemyslíte, že redukce financí neziskovkám není na místě? Rozhodně tím nemyslím ti, co pomáhají potřebným, ale je tu spousta těch, co se třeba angažují politicky a ti by podle mě dotace fakt dostávat neměli.
Další články z rubriky
17:45 Už jen 20 %. Ukrajinská historička odhalila, jak to má Zelenskyj s podporou
Ukrajinská historička Marta Havryšková označuje současnou korupční aféru na Ukrajině za „největší v …
- 16:08 Akce proti Oganesjanovi. Pšenáka vyzvali, aby ukázal zuby. Nechtěl
- 12:11 Hoffman: Petr Pavel není Caesar. Zaručený způsob, jak se ztrapnit
- 4:40 „Tady nejsme armáda.“ Pavel narazil u právníků za zdržování nové vlády
- 19:45 Sleva 30%? Ne, 0. Black Friday se blíží a pasti už jedou
- 21:30 Pořád to nemusí být dno. Rozčarování z Trumpova plánu




