Starosta Londýna Khan požaduje nové referendum o brexitu

16.09.2018 10:34 | Zprávy
autor: vef

Nové referendum o brexitu? I to je možné. K uspořádání k němu vyzval londýnský starosta Sadiq Khan. Na základě informací od agentury Reuters o tom píše server Echo24.cz.

Starosta Londýna Khan požaduje nové referendum o brexitu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Britská vlajka

S Khanovým rozhodnutím zcela jednoznačně nesouhlasí premiérka Theresa Mayová, jež vypsání nového referenda odmítá. Jak však bude brexit v březnu vypadat, jasné není. Rozvodová debata stále probíhá. I z toho důvodu mnozí poslanci či podnikatelé hovoří o tom, že by konečné slovo měli voliči. 

Původní text ZDE.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Zuzana Majerová byl položen dotaz

O jakém zeštíhlení mluvíte?

Cožpak vy jste nezřídila nová ministerstva? A jestli jste pro zeštíhlení, navrhnete i snížení počtu poslanců a senátorů? Podle mě by půlka úplně stačila, ale předpokládám, že kapři si asi sami rybník nevypustí.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

To jsou ty německé platy? Češi v ráži. Zjistili, kolik bere průměr EU

21:12 To jsou ty německé platy? Češi v ráži. Zjistili, kolik bere průměr EU

Češi berou podle Českého statistického úřadu jen 57 procent průměrné hodinové mzdy v Evropské unii. …