Stát začne rozdávat peníze a hodnotné ceny! A zrovna kolem voleb

28.08.2017 11:10

Dvanáctkrát budou moci vyhrát Češi milion korun nebo auto SUV s benzinovým motorem a nadstandardním vybavením. Stačí, když se zúčastní účtenkové loterie Ministerstva financí. První výherce dostane vůz v listopadu, píše MF Dnes.

Stát začne rozdávat peníze a hodnotné ceny! A zrovna kolem voleb
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ilustrační foto.
reklama

Ministerstvo financí v současné době vypsalo soutěž na dodavatele auta. Nejpozději bude vybrán v polovině září. „Cenový strop je 400 tisíc korun,“ řekla náměstkyně ministra financí Alena Schillerová. „Pokud by ale nějaký dodavatel v této ceně nabídl dražší vůz, protože by to vnímal jako dobrou reklamu, může se stát, že se v Účtenkovce bude soutěžit o ještě cennější vozy,“ uvedla Schillerová. 

Měsíčně si lidé v účtenkové loterii rozdělí 25 tisíc výher, první cenou je pak milion korun, druhou cenou auto. V současné době je podle Finanční správy evidováno 370 milionů účtenek měsíčně, takže by vyhrála každá patnáctistá. Na výhry Ministerstvo financí rozpočtuje 65 milionů korun. Jak dlouho loterie poběží, zatím není stanoveno. 

„Jako člověk aktivně se pohybující v korporátním i politickém marketingu nabízím bezplatnou radu všem politickým stranám. ‚Šetřete své rozpočty do poslední chvíle‘. Neboť nás čeká největší předvolební kampaň, jakou si kdy daňoví poplatníci sami zaplatili. ANO – bude to účtenková loterie s příslibem, že i chudák, který z popelnice místo jídla omylem vytáhl účtenku, může závratně zbohatnout!“ sdělil k tomu na svém facebookovém profilu manažer Petr Viktorýn.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: vef
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Zavřené obchody jako motor nevraživosti mezi lidmi. „Vysmátý“ bezdětný nepochopí bezradnou trojnásobnou matku, kterou trápí fusky a košilky

21:58 Zavřené obchody jako motor nevraživosti mezi lidmi. „Vysmátý“ bezdětný nepochopí bezradnou trojnásobnou matku, kterou trápí fusky a košilky

REPORTÁŽ Zmatení, naštvaní, bezradní... Škála pocitů, která zmítá lidmi, často nepochopenými těmi, k…