Štěch se pustil do Sobotky i Babiše kvůli DPH: Jak mohli tohle schválit, nechápu

14.12.2014 7:50 | Zprávy
autor: mp

Předseda Senátu Milan Štěch se pustil do vlastního předsedy strany premiéra Bohuslava Sobotky (ČSSD) a ministra financí Andreje Babiše (ANO). Vyjádřil podiv nad tím, jakou podobu zákona o DPH poslanci schválili. Postěžoval si také na tlak ze strany Andreje Babiše.

Štěch se pustil do Sobotky i Babiše kvůli DPH: Jak mohli tohle schválit, nechápu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Milan Štěch obhájil své senátorské křeslo také

Server iDnes.cz přináší zprávu o tom, jak se předseda horní komory Parlamentu Milan Štěch postavil proti vlastnímu stranickému šéfovi Bohuslavu Sobotkovi i proti Andreji Babišovi, a to kvůli zákonu o DPH z dílny Ministerstva financí, jež vede právě druhý jmenovaný muž. Zákon mimo jiné zavádí povinnost pro plátce DPH podávat ministerstvu hlášení každý měsíc. To se podnikatelům prodraží jak finančně, tak časově.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Michaela Šebelová byl položen dotaz

Když vám tak záleží na lidech a této zemi

Proč se tak bráníte spolupráci s Babišem, když by to zabránilo tomu, aby se spojil s SPD? A co si myslíte o Motoristech?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jděte po Antifě. V Evropě začíná sílit tlak

4:44 Jděte po Antifě. V Evropě začíná sílit tlak

Konzervativní kruhy v Evropě i v Americe čím dál důrazněji upozorňují na rizika spojená s násilnými …